Ürün detayları

Çizilme ve leke tutmaya dayanıklı EasyClean Kaplamalı Paslanmaz Çelik Ocak, hafif nemli bir bezle kolayca temizlenir; zamanınız ve enerjiniz size kalır.

Ürün avantajları

EasyClean Paslanmaz Çelik ile ocağınızı kolayca tertemiz tutun

Çizilme ve leke tutmaya dayanıklı EasyClean Kaplamalı Paslanmaz Çelik Ocak, hafif nemli bir bezle kolayca temizlenir; zamanınız ve enerjiniz size kalır.

Electrolux - Gazlı Ankastre Ocak - KGS75362XX

StepPower ile güvenilir ve hassas pişirme

StepPower kontrolleri ile gazlı ocağınızın alev seviyesini hassas bir şekilde yönetin. Isı seviyesini 1 ile 9 arasında seçin ve böylece eğilip bakmanıza gerek kalmadan kolayca doğru ayarı yapın.

Hızlı pişirme için Speed Burner Bek

Speed Burner Bekli Gazlı Ocak hızlı ve verimli bir pişirme deneyimi sağlar. Klasik gazlı ocakların aksine, Speed Burner Bekli Gazlı Ocak %20 daha az enerji tüketir. Aynı zamanda alevi doğrudan tencere ve tavaların tabanına yönlendirerek yemekleri daha hızlı pişirmenizi sağlar.

Tam kıvamı yakalamanız için Powerful Wok

Powerful Wok bekimiz ile yemeklerinizin lezzetini artırın. Taze karides kızartması veya ağızlara layık köri soslu makarna için gereken yüksek ısı seviyelerini sağlar. WOK bekin güçlü ısısı ile muhteşem lezzetler hazırlayabilirsiniz.

Döküm Demir Ocak Izgarası ile bir profesyonel gibi görünün

Döküm Demir Ocak Izgarası ocağınıza profesyonel bir görünüm katar. Bu sağlam ızgaralar sayesinde pişirme işleminizi dengeli bir yüzeyde yapabilirsiniz. Sağlam malzeme yapısı sayesinde kullanım ömrü uzundur.

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın Destek
woman on couch with mobile phone