Product details

SurroundCook® Pişirme Teknolojisi; yüksek performanslı fan ve turbo halka ısıtıcı sayesinde pişirme tepsisini sıcak hava ile sarar, yiyeceklerinizin tamamını eşir pişirir. Pişirme esnasında tepsileri çevirmek gerekmez ve her dilimde aynı mükemmel lezzeti sağlar.

Ürün avantajları

Electrolux - Ankastre Fırın - EOF3H50BK

Birden Fazla Seviyede Pişirme

Birden fazla seviyede pişirme ile dengeli pişirmenin tadını çıkarın. İlave ısıtma halkası, üç seviyede eşit şekilde pişirme yapabileceğiniz anlamına gelir. Kıvamı yerinde kurabiyeler ve lezzetli turtalar yapmak için mükemmel seçim.

Electrolux - Ankastre Fırın - EOF3H50BK

AquaClean ile kolay temizlik

Nem gücünü devreye sokarak kendi kendini temizleyen fırınımız sayesinde yemeği pişirdikten sonra fırını temizlemek artık dert değil! AquaClean fırının tabanındaki suyu buharlaştırır ve bu buhar yüzeyde kalan inatçı yağ lekelerinin ve kalıntılarının temizlenmesini kolaylaştırır. Bu şekilde mükemmel temizlik sonuçları elde edebilirsiniz.

Electrolux - Ankastre Fırın - EOF3H50BK

Eşit pişirme ile her dilimde aynı lezzet

Eşit pişirme sistemi pişirme tepsinizi tamamen sararak her dilimin aynı lezzette pişmesini sağlar. Pişirme işlemi esnasında raf konumunu değiştirmeniz veya yemeğinizi çevirmeniz gerekmez. Zamandan ve enerjiden tasarrufu artırırken lezzetten ödün vermenizi de önler.

Electrolux - Ankastre Fırın - EOF3H50BK

Fırın Lambası ile tam görünürlük

Lazanyanın üstündeki kabarcıkları ve kızaran kabuğunu, fırında tavuğun kıpkırmızı derisini izleyin. Fırının içine uygun şekilde yerleştirilen lamba ile pişen yemeklerin en lezzetli anlarına tanık olabilirsiniz. Muhteşem yemeklerinizin üzerine ışık saçar.

Electrolux - Ankastre Fırın - EOF3H50BK

Altın Renginde Sonuçlar İçin Izgara

Çıtır çıtır pastırmadan kabarcıklı mozzarella'ya, ızgaradan her zamankinden daha fazla faydalanın. Çıtır çıtır tavuk kanatları ve ağzınızda eriyen hellim peyniri için mükemmeldir.

Aksesuarlar

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Ürün Kılavuzları

Electrolux cihazınızın kılavuzunu bulun ve indirin.

Garanti

Garanti süreleri, şartları ve ek garanti paketleri hakkında detaylı bilgi edinin.

Bizimle temasa geçin

Yorum ve sorularınızı bize gönderin. Yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.