Ürün detayları

300 Konveksiyon fırın ortalama bir fırına göre daha hızlı ısınır. Fan ısıyı fırın içine tamamen dağıtarak yemeklerin hızlı ve eşit şekilde pişmesini sağlar. Artık hamur işlerinizi pişirirken çevirmek zorunda kalmadan eşit biçimde pişirebilirsiniz.

Ürün avantajları

Eşit pişirme ile her dilimde aynı lezzet

Eşit pişirme sistemi pişirme tepsinizi tamamen sararak her dilimin aynı lezzette pişmesini sağlar. Pişirme işlemi esnasında raf konumunu değiştirmeniz veya yemeğinizi çevirmeniz gerekmez. Zamandan ve enerjiden tasarrufu artırırken lezzetten ödün vermenizi de önler.

AquaClean ile kolay temizlik

Nem gücünü devreye sokarak kendi kendini temizleyen fırınımız sayesinde yemeği pişirdikten sonra fırını temizlemek artık dert değil! AquaClean fırının tabanındaki suyu buharlaştırır ve bu buhar yüzeyde kalan inatçı yağ lekelerinin ve kalıntılarının temizlenmesini kolaylaştırır. Bu şekilde mükemmel temizlik sonuçları elde edebilirsiniz.

Altın Renginde Sonuçlar İçin Izgara

Çıtır çıtır pastırmadan kabarcıklı mozzarella'ya, ızgaradan her zamankinden daha fazla faydalanın. Çıtır çıtır tavuk kanatları ve ağzınızda eriyen hellim peyniri için mükemmeldir.

Fırın Lambası ile tam görünürlük

Lazanyanın üstündeki kabarcıkları ve kızaran kabuğunu, fırında tavuğun kıpkırmızı derisini izleyin. Fırının içine uygun şekilde yerleştirilen lamba ile pişen yemeklerin en lezzetli anlarına tanık olabilirsiniz. Muhteşem yemeklerinizin üzerine ışık saçar.

Kolay temizlik için çıkarılabilir cam kapak

Çıkarılabilir cam kapak sayesinde fırınınızın temizliği için engel ortadan kalkar. Çıkarması kolay kapak ve iç camları tek tek kolayca temizleyebilirsiniz. Böylece her köşeye de erişebilirsiniz. Daha az zaman, daha az çaba, daha az dağınıklık.

Aksesuarlar

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın Destek
woman on couch with mobile phone