Product details

300 Konveksiyon fırın ortalama bir fırına göre daha hızlı ısınır. Fan ısıyı fırın içine tamamen dağıtarak yemeklerin hızlı ve eşit şekilde pişmesini sağlar. Artık hamur işlerinizi pişirirken çevirmek zorunda kalmadan eşit biçimde pişirebilirsiniz.

Ürün avantajları

Electrolux - Ankastre Fırın - EZA2400AOX

Eşit pişirme ile her dilimde aynı lezzet

Eşit pişirme sistemi pişirme tepsinizi tamamen sararak her dilimin aynı lezzette pişmesini sağlar. Pişirme işlemi esnasında raf konumunu değiştirmeniz veya yemeğinizi çevirmeniz gerekmez. Zamandan ve enerjiden tasarrufu artırırken lezzetten ödün vermenizi de önler.

Electrolux - Ankastre Fırın - EZA2400AOX

Katalitik Temizleme, Kendi Kendini Temizleyen Fırın

Katalitik Temizleme teknolojimiz, yağ ve artık birikintilerine veda edebileceğiniz anlamına gelir. Bu kendi kendini temizleme teknolojisi, fırın sıcaklığı 250 ° C'ye ulaştığında otomatik olarak çalışmaya başlar. Artık fırınınızı temizlemek çok kolay.

LED zamanlayıcı ekran ile hassas ayarlar

LED zamanlayıcı gösterge ekranımız ile yemeklerinizi takip etmek kolaydır. Pişirme sürelerini hassas şekilde kolayca ayarlayabilir ve yemeklerinizi pişerken izleyebilirsiniz. Fırınınızı tam olarak kontrol edebilmenizi sağlayarak mutfak sanatlarındaki yaratıcılığınızı ortaya çıkarma imkanı verir. 

Electrolux - Ankastre Fırın - EZA2400AOX

Altın Renginde Sonuçlar İçin Izgara

Çıtır çıtır pastırmadan kabarcıklı mozzarella'ya, ızgaradan her zamankinden daha fazla faydalanın. Çıtır çıtır tavuk kanatları ve ağzınızda eriyen hellim peyniri için mükemmeldir.

Electrolux - Ankastre Fırın - EZA2400AOX

Parmak izi bırakmayan kaplama ile çelikte iz bırakmaz.

Parmak izi bırakmayan paslanmaz çelik kaplama sayesinde, fırınınızın ön kısmındaki el izleri artık geçmişte kaldı. İz ve leke tutmadığı için paslanmaz çelik alanlarının kirli olmadığından emin olabilirsiniz.

Aksesuarlar

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Ürün Kılavuzları

Electrolux cihazınızın kılavuzunu bulun ve indirin.

Garanti

Garanti süreleri, şartları ve ek garanti paketleri hakkında detaylı bilgi edinin.

Bizimle temasa geçin

Yorum ve sorularınızı bize gönderin. Yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.