Product details

No Frost teknolojisi dondurucuda kar ve buz oluşumunu önler, böylece kullanım ömrü boyunca buz çözmenize gerek kalmaz. Sevdiğiniz yiyecekleri depolamak için ekstra alan sağlarken, daha fazla hijyen ve daha kolay temizlik sunar.

Ürün avantajları

No frost teknolojisi ile dondurucuda buzlanmaya son

No Frost teknolojisi ile buz çözdürmeye gerek kalmaz. Buz oluşmasını önler ve performansı her zaman en üst düzeyde tutar.

Electrolux - Ankastre Derin Dondurucu - LUT6NF18S

On yıllık kompresör garantisi

Kompresörün kendisinin on yıl garantili olduğunu bilmenin huzurunu yaşayın. Garanti, işçilik, nakliye, gaz boşaltımı ve yeniden dolumu veya genel bakım sırasında oluşabilecek hasarları kapsamaktadır.

Üstte bulunan Dokunmatik Elektronik Kontrollerle özelliklere kolay erişim sağlar

Üstte bulunan Dokunmatik Elektronik Kontroller sayesinde sıcaklığı hassas bir şekilde ayarlayabilir ve Dondurucu özelliklerine kolayca erişebilirsiniz.

Electrolux - Ankastre Derin Dondurucu - LUT6NF18S

FastFreeze ile dokuları koruyun

FastFreeze sistemi taze meyve ve sebzelerin vitamin, doku, lezzet ve yararlı özelliklerini koruyacak şekilde çabucak donmalarını sağlar.

Dağılmaz cam malzemeden güvenli raflar

Dondurucunun dayanıklı rafları, sağlamlığıyla bilinen dağılmaz cam malzemeden üretilmiştir. Raflara dökülen yiyecek ve içecek artıkları nemli bir bezle kolayca temizlenebilir.

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Ürün Kılavuzları

Electrolux cihazınızın kılavuzunu bulun ve indirin.

Garanti

Garanti süreleri, şartları ve ek garanti paketleri hakkında detaylı bilgi edinin.

Bizimle temasa geçin

Yorum ve sorularınızı bize gönderin. Yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.