Ürün detayları

No Frost teknolojisi dondurucuda kar ve buz oluşumunu önler, böylece kullanım ömrü boyunca buz çözmenize gerek kalmaz. Sevdiğiniz yiyecekleri depolamak için ekstra alan sağlarken, daha fazla hijyen ve daha kolay temizlik sunar.

Ürün avantajları

No frost teknolojisi ile dondurucuda buzlanmaya son

No Frost teknolojisi ile buz çözdürmeye gerek kalmaz. Buz oluşmasını önler ve performansı her zaman en üst düzeyde tutar.

DesignLine ile benzersiz görünüm

Dondurucunun birinci sınıf görünümü, kesin hatları ve tamamen düz tasarımı ile modern mutfağı mükemmel bir şekilde tamamlar. Böylece kusursuz bir son görünümüne sahip olabilirsiniz.

Birinci sınıf LED dondurucu aydınlatması

Dondurucumuzun entegre LED aydınlatması ile mükemmel görüşün keyfini çıkarın. Göze çarpmayan, enerji tasarruflu ampuller tüm alana parlak bir ışık saçar. Standart aydınlatmaya göre on kat daha az enerji tüketir.

On yıl kompresör garantisi

On yıl garantili Inverter Kompresör ile soğutucunuzu ömür boyu güvenle kullanın. İlgili garanti, işçilik, nakliye, gaz boşaltma ve yeniden doldurma veya genel bakım sırasında oluşabilecek hasarları kapsamaktadır.

Birleştirme Kiti ile iki üniteyi kusursuzca birleştirebilirsiniz

Eşit yükseklikteki soğutucu veya dikey dondurucuyu kusursuzca bir çift ünite olarak birleştirmek için Birleştirme Kitini kullanabilirsiniz.

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın Destek
woman on couch with mobile phone