Ürün detayları

700 GreenZone+ Buzdolabı, gıdaların bozulmasına önlemeye yardımcı olmak amacıyla aşırı yoğuşmayı kontrol altında tutarak nem oranını dengede tutan sızdırmaz bir çekmeceye sahiptir. Nem oranını doğru seviyede tutarak vitaminlerin %95 oranında korunmasını sağlar.*
*Vitamin koruma oranı, GreenZone+ bölmesinde 11 gün kalan yaban mersinindeki C vitamini seviyesini ölçen ilgili kurum dışı testlere dayanmaktadır.

Ürün avantajları

Up to 95% of vitamins preserved with GreenZone technology.*

GreenZone+ ideal bir saklama çekmecesidir, sebzelerinizi doğru nem seviyesinde tutmak için aşırı nemlenmeyi önler. Nem oranını doğru seviyede tutarak 11 gün sonra bile vitaminlerin %95 oranında korunmasını sağlar.*

*Vitamin preservation rate based on external test on vitamin C retention in blueberries after 11 days in GreenZone compartment.

Çevreye duyarlı tasarımlı buzdolabımız, geri dönüştürülmüş plastik kullanılarak üretilmiştir

Electroluxi iç yüzeyi %70 oranında geri dönüştürülmüş plastik kullanılarak üretilen çevreye duyarlı buzdolabını gururla sunar.  Bertaraf edilen soğutuculardan elde edilen plastikler yeni buzdolabı üretiminde kullanılarak döngüsellikle atıkları azaltmaya yardımcı olur.

Standart buzdolabına göre %45 daha büyük kapasite*

MaxiSpace sayesinde standart Buzdolabına göre %45 daha büyük iç hacme sahip olun.* Normal buzdolaplarından daha uzun ve geniş tasarımıyla çok daha büyük depolama alanı sunar.

*Kendi standart buzdolabı modelimizle kıyaslandığında

TwinTech® No Frost yiyeceklerin nemini ve özsuyunu korur

TwinTech® No Frost sayesinde dondurucunun buzunu çözmeye gerek kalmaz. Çift soğutma sistemi tek evaporator kullanılan buzdolaplarına göre yiyeceklerin özsuyunu %60 daha fazla korur.* Dondurucuda kuru hava kullanmadığı için ideal nem seviyesini korur ve yiyeceklerin kurumasını önler.*

Electrolux uygulaması ile Her zaman kontrol altında

Buzdolabınızı akıllı cihazınızdan yönetin Kapı açık kaldığında bildirimler alın ve buzdolabınızın en iyi performansını sergilemesi için bakım ipuçları edinin. Gıdaların kalitesini dikkatli bir şekilde korumak için nerede ve nasıl saklamanız gerektiği hakkında bilgi edinin.

Aksesuarlar

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın Destek
woman on couch with mobile phone