Ürün detayları

500 ColdSense Buzdolabı, hassas sıcaklık sensörleri sayesinde kapı açılıp kapandıktan sonra Buzdolabını uygun sıcaklığa hızlıca geri getirir. Bu, tam bir gıda koruması için sıcaklık şoklarını ve gıda bozulmalarını önlemeye yardımcı olur.

Ürün avantajları

ColdSense sıcaklığı hızlıca dengeleyerek yiyecekleri korur

ColdSense, hassas sıcaklık sensörleri sayesinde kapı açılıp kapandıktan sonra Buzdolabını uygun sıcaklığa hızlıca geri getirir. Bu, tam bir gıda koruması için sıcaklık şoklarını ve gıda bozulmalarını önlemeye yardımcı olur.

DynamicAir ile daima sabit kalan soğukluk

DynamicAir, buzdolabınızın içindeki sıcaklığın sabit kalmasını sağlar. Soğuk havanın buzdolabının içinde dolaşmasını sağlar, böylece yiyecekleriniz kapı açıldığında bile ısınmaya karşı korunur.

Less freezer maintenance, with LowFrost

The integrated LowFrost system maintains your freezer's temperature to help prevent the build-up of frost. For better performance and less maintenance.

On yıl kompresör garantisi

On yıl garantili kompresörle buzdolabınızı güvenle kullanın. Garanti kapsamına işçilik, nakliye, gaz boşaltma veya doldurma ve genel bakım sırasında oluşabilecek hasarlar dahildir.

Dahili Elektronik Kontroller yiyecekleri hassas biçimde korur

Dahili Elektronik Kontroller ile yiyeceklerinizin korunmasında kontrolü ele alın. LED göstergeler sayesinde sıcaklığı kolayca görebilir ve kolay ayarlarla işi şansa bırakmazsınız.

Aksesuarlar

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın Destek
woman on couch with mobile phone