Ürün detayları

MultiSwitch+ bölgesi, kolayca soğutucudan derin dondurucuya dönüştürülebilir. Sıcaklığı -20°C ila 5°C arasında dilediğiniz seviyede ayarlayabilirsiniz. İki çekmeceli ve engelsiz alanı, yiyecekleri saklarken size inanılmaz bir esneklik sağlar.

Ürün avantajları

MultiSwitch+ bölgesi, yiyecek saklama ihtiyaçlarınıza uyum sağlar

MultiSwitch+, yiyeceklerinizin gerektirdiği şekilde dondurucu sıcaklığında veya soğutucu sıcaklığında ayarlanabilir. Sıcaklığı -20°C ila 5°C arasında dilediğiniz seviyede ayarlayabilirsiniz. İki çekmeceli ve engelsiz geniş kullanım alanı, yiyecekleri saklarken size muhteşem bir kontrol ve saklama akternatifleri sunar.

En hassas malzemelerinizi ChillZone 0° ile daha taze tutun

ChillZone 0° et, balık ve deniz ürünleri gibi hassas malzemelerinizi mükemmel bir şekilde taze tutmanıza yardımcı olur. 0°C ve altındaki sıcaklıkları ve bağımsız sızdırmaz bölmesi ile yiyeceklerinizin dokusunu korumanız için ideal bir alan sunar.

DesignLine ile benzersiz görünüm

Donduruculu buzdolabının birinci sınıf görünümü, net hatları ve tamamen düz tasarımı ile modern mutfağı mükemmel bir şekilde tamamlar. Böylece kusursuz bir mutfağa sahip olabilirsiniz.

Ortam Aydınlatması sayesinde yiyeceklerinizi daha iyi bir ışıkla görün

Ortam Aydınlatması LED çubuğu, buzdolabı bölmesinde optimum görünürlük sağlarken dışarıya yumuşak bir ortam ışığı verir. Aynı zamanda, parlayan aydınlatmalı gömme tutacak ile dondurucu içinde sıra dışı bir görüş sağlar.

Lezzetler MultiFlow ile her zaman zirvede

Yiyecek en iyi MultiFlow ile saklanır. Teknoloji, buzdolabınızın içinde dengeli bir sıcaklığı koruyarak yiyeceklerinizin tamamının kurumasını önler. Ayrıca bir sonraki alışverişinize kadar yiyecekleri lezzetli tutan bir ortam oluşturur.

Aksesuarlar

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın Destek
woman on couch with mobile phone