Ürün detayları

Akıllı telefonunuzdan kontrol edebileceğiniz 900 MultiSwitch  Buzdolabı, sahip olduğu dönüştürülebilir bölme ile, sıcaklığı -18 °C ila 7 °C arasında bağımsız olarak ayarlayabilmenize imkan verir ve gıdaları ideal koşullarda muhafaza etme esnekliği sağlar.

Ürün avantajları

İster soğutucu, ister derin dondurucu; MultiSwitch ile saklama alanınızı esnetin

MultiSwitch çekmecesi gıdalarınızı dilediğiniz gibi soğutmanızı veya dondurmanızı mümkün kılar. Soğutucu ve dondurucu arasında yer alan bu bağımsız bölme, -18 ile 7 °C arasındaki bir sıcaklığa ayarlanabilir. Böylece farklı tip saklama ihtiyaçlarınız için buzdolabınızda yer açabilirsiniz.

Buz ve Su sebili ile soğuk içeceklerin tadını çıkarmak daha kolay

Ferah içeceklere kolayca erişin: Buz ve Su Sebili ile buz, öğütülmüş buz ve filtrelenmiş suyun keyfini kapağı açmadan ve soğuk havanın dışarı çıkmasına izin vermeden çıkarın.

GreenZone+ meyve ve sebzelerin besin değerlerini korur

GreenZone+ sebzeleriniz için mükemmel bir saklama ortamı oluşturur. Sebzelerinizi doğru nem seviyesinde tutmak için aşırı nemlenmeyi de önler. Meyve ve sebzelerin sağlıklı muhafaza edilmesini sağlar.

TwinTech No Frost: Ürünler kurur ve buz oluşumunu önler

TwinTech® No Frost’un ikili soğutma sistemi soğutucu ve dondurucu arasındaki ayrı hava dolaşımı sağlar. Bu, dondurucuda buzlanmayı önlerken ürünlerin kurumasını önlemek için soğutucu içindeki doğru nem seviyesini korur.

Electrolux uygulaması ile Her zaman kontrol altında

Buzdolabınızı akıllı cihazınızdan yönetin Kapı açık kaldığında bildirimler alın ve buzdolabınızın en iyi performansını sergilemesi için bakım ipuçları edinin. Gıdaların kalitesini dikkatli bir şekilde korumak için nerede ve nasıl saklamanız gerektiği hakkında bilgi edinin.

Aksesuarlar

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın Destek
woman on couch with mobile phone