Ürün detayları

600 TwinTech® No Frost Buzdolabı yiyeceklerin öz suyunu ve nemini korur. Çift soğutma sistemi soğutucu bölmede ideal nemi koruyarak yiyeceklerin kurumasını önler. Ayrıca no frost sistemle derin dondurucuda karlanma ve buzlanma oluşmaz.

Ürün avantajları

TwinTech No Frost: Yiyecekleri korur ve buz oluşumunu önler

TwinTech® No Frost’un ikili soğutma sistemi, soğutucu ve dondurucu arasında bağımsız hava dolaşımı sağlar. Böylece soğutucuda doğru nem seviyesini koruyarak yiyeceklerin kurumasını önlemeye yardımcı olurken dondurucuda da buz oluşumunu önler.

DesignLine ile benzersiz görünüm

Donduruculu buzdolabının birinci sınıf görünümü, net hatları ve tamamen düz tasarımı ile modern mutfağı mükemmel bir şekilde tamamlar. Böylece kusursuz bir mutfağa sahip olabilirsiniz.

Multiflow ile yiyeceklerin kurumasını veya yanlışlıkla donmasını önleyin

Buzdolabınızın her köşesinde sıcaklığı ve nemi sabit tutarak malzemelerin kurumasını veya arka duvara yaslanarak donmasını önleyen MultiFlow ile yiyecekler sağlıkla korunur. Bir sonraki alışverişinize kadar gıdalarınız lezzetini korur.

Aksesuarlar

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın Destek
woman on couch with mobile phone