Ürün detayları

600 SpaceSmart Combo ile yiyeceklerinizi taptaze saklarken mutfağınızda kalan daha fazla alanın keyfini çıkarın. Ocağınızın altına uyumlu bir şekilde yerleştirilebilen soğutucu veya dondurucu ile mutfağınızda daha fazla alan yaratın.

Ürün avantajları

SpaceSmart Combo ocağınızın altına yerleştirilebilme imkanıyla alandan tasarruf sağlar

SpaceSmart Combo ile ocağınızın altına bir soğutucu veya dondurucu yerleştirme imkanı elde ederek mutfağınızda daha fazla alanın keyfini çıkarın.

OptiSpace yiyecekleriniz için geniş yer sunar

OptiSpace özellikli Buzdolapları, raflar ve raf aralarında geniş depolama alanı sunar. Daha fazla yere ihtiyacınız olduğunda çekmeceleri kolayca çıkararak ihtiyacınıza göre yer açabilirsiniz.

Dört yıldızlı bölmeyle buzdolabı içi dondurma

Buzdolabının içindeki dört yıldızlı dondurucu bölmesi -18ºC'ye kadar düşük sıcaklıklara erişebilir. Buzdolabına dahil edilen verimli dondurma.

Dahili Elektronik Kontroller yiyecekleri hassas biçimde korur

Dahili Elektronik Kontroller ile yiyeceklerinizin korunmasında kontrolü ele alın. LED göstergeler sayesinde sıcaklığı kolayca görebilir ve kolay ayarlarla işi şansa bırakmazsınız.

Premium LED buzdolabı aydınlatması

Entegre LED aydınlatma ile buzdolabının her yerini rahatlıkla görün. Göze çarpmayan, enerji tasarruflu aydınlatma sistemi tüm alana parlak bir ışık saçar. Standart aydınlatmaya göre on kat daha az enerji tüketir.

Aksesuarlar

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın Destek
woman on couch with mobile phone