Ürün tipiAnkastre
Yıkama programı sayısı8
Motor tipiBLDC Inverter
10 yıl garantili Inverter motor teknolojisiEvet
Alt Püskürtme KoluFlexiSpray Uydu Püskürtücü
RenkSiyah
Panel rengiSiyah
Kapı rengi-
Ürün detayları
Dünyanın ilk 900 ComfortLift® Bulaşık Makinesi yükleme ve boşaltma işini rahatlatır. Kendine has teknolojimiz, sepeti tek bir basit hareketle, sadece bir kolun sıkılması ile bel düzeyine çıkarır. Çok kullanışlıdır; bu olmadan nasıl yaşadığınızı merak edeceksiniz.
Electrolux - Ankastre Bulaşık Makinesi - EEC87400W
ComfortLift® yükselebilen alt sepet mekanizmasını keşfedin

ComfortLift® mekanizması alt sepetin tek hareketle bel hizanıza yükselmesini sağlar. Böylece alt sepeti eğilmeden kullanabilirsiniz. Bulaşıkları doldurduktan sonra tetiğe basarak tek hareketle sepeti tekrar makinenin içerisinde gönderebilirsiniz.

Sürdürülebilirlik için yeni bir program seçimi deneyimi

Parmağınızı kaydırarak 5 farklı program süresinden birini seçmenize imkan tanıyan yeni QuickSelect panel ile karmaşadan uzak, kolay ve yepyeni bir program seçim deneyimi yaşayın. Üstelik oluşturduğunuz programın tasarruf seviyesini anlık bildiren Ekometre ile sürdürülebilirliğe katkıda bulunun.

Electrolux - Ankastre Bulaşık Makinesi - EEC87400W
Wi-Fi ile QuickSelect: Bağlantılı bulaşık makinesini akıllı cihazınızla kontrol edin

QuickSelect bağlantılı bulaşık makinelerimiz bulaşıkları akıllı ve sürdürülebilir şekilde yıkar. Bulaşıklarınıza uygun program için tavsiye alın ve enerji tasarrufu için bulaşık makinenizin ne zaman çalışacağını seçin. Uygulama, kullanım özet bilgileri ve sürdürülebilirlik geri bildirimi sağlar.

Electrolux - Ankastre Bulaşık Makinesi - EEC87400W
TimeBeam® ile kalan süreyi zemine yansıtılan ışıktan takip edin

TimeBeam® program sonuna kalan süreyi makinenin bulunduğu zemine yansıtır. Böylece tam ankastre bulaşık makinenizin çalışma durumunu kolayca takip edebilirsiniz.

Daha Fazla Görüş, Daha Verimli Bulaşık Yerleştirme

Dahili ışık, bulaşık makinesinin iç kısmını net bir şekilde görmenizi sağlar. Özel pişirme aletlerinizin her biri için en iyi temizlik noktasını verimli bir şekilde bulabilirsiniz.

woman on couch with mobile phone
Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler