Energy ClassE
Noise Level (Db)44
Place Settings13
Width (cm)60
GlassCare®
GlassCare®
AirDry
AirDry
Ürün detayları
AirDry Kurutma Teknolojisi otomatik açılan kapı ile 3 kata kadar daha iyi kurutma sağlar. Kuruması zor olan teflon ve plastik eşyalarda dahi mükemmel kurutma verimliliği sağlar.
Electrolux - Dishwasher 60 cm - ESA47210SW
AirDry Kurutma Teknolojisi, otomatik açılan kapı ile 3 kat daha iyi kurutma

AirDry Kurutma Teknolojisi kurutma aşamasının son aşamasında kapıyı otomatik olarak açar. Doğal hava akışı ile bulaşıkları hızlıca soğutur ve nemi uzaklaştırır. Tüm bulaşıklarınızda 3 kata kadar daha iyi kurutma performansı sağlar.

QuickLift doluyken yüksekliği değiştirilebilen sepet ile esnek kullanım

QuickLift doluyken yüksekliği değiştirilebilen sepet ile farklı ebattaki bulaşıkları sepetlere kolayca yerleştirin. Büyük tencerelerinize, sürahilerinize ve kadehlerinize kolayca yer açın.

QuickPlus 30 dakika 60°C programı ile kısa sürede mükemmel temizlik

30 dakikada tam 60°C sıcaklıkta yıkama ve durulama sağlayan benzersiz QuickPlus programı, kiri üzerinde henüz kurumamış bulaşıklarınızda A sınıfı performansla tam temizlik sağlar. AirDry otomatik kapı açılışı aşaması ile sonlanan bu hızlı programla bulaşıklarınız kısa sürede kurur.

Makine Bakım Programı ile daima en iyi performansı elde edin

Makine Bakım Programı ile bulaşık makinenizden her zaman en iyi performansı alabilirsiniz. Bulaşık makinesi temizleyicisi ile uyumlu çalışan bu program, makinedeki yağ ve kireç birikintilerini derinlemesine temizleyerek mükemmel yıkama performansının daima korunmasını sağlar.

Electrolux - Dishwasher 60 cm - ESA47210SW
AutoSense, akıllı program seçimi

Bulaşıklarınızın durumuna göre her seferinde tüm ayarları baştan oluşturulan AutoSense programıyla mükemmel sonuçlar. Akıllı sensörler her yüklemede, bulaşıkların kir seviyesini tespit ederek sıcaklığı ve kullanılacak su miktarını otomatik olarak ayarlar. Etkili yıkama, mükemmel sonuç.

woman on couch with mobile phone
Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler