Ürün detayları

Kadehler özellikle yıkanırken hassasiyet gerektirir. 700 GlassCare bulaşık makinesinin üst sepetinde bulunan SoftGrips, kadehleri nazik ama sağlam biçimde sabitler. Gövde kısmını sabitleyen SoftSpikes ise kadehlerin çizilmesini ve kırılmasını önler.

Ürün avantajları

SoftGrips ve SoftSpikes ile hassas cam eşyaları koruyun

SoftGrips ve SoftSpikes sayesinde hassas cam eşyaları elde yıkayarak zaman kaybı ve su israfına son verin. Yumuşak malzeme, camları güvenle yerinde tutarken devrilmeye, çatlamaya ve kırılmaya karşı korur.

Tüm çatal kaşıklarınız ve mutfak gereçleriniz MaxiFlex ile kolayca tertemiz yıkanır

MaxiFlex çekmecesi, farklı büyüklük ve biçimde olan çatal-bıçak ve servis araçlarının kolayca yerleştirilebileceği şekilde tasarlanmıştır. Kişiselleştirilebilir bölücüler ve derin yapılı çekmece sayesinde ister büyük, ister farklı şekilli her şey kolaylıkla yerleştirilebilir.

SatelliteClean® uydu kollu püskürtücü ile 3 kat daha iyi su dağılımı ve temizlik

SatelliteClean® uydu kollu püskürtücü alt sepetteki bulaşıklarınızın tamamını tarayarak yıkar ve derinlemesine temizler. 3 kat daha iyi su dağılımı ile dağınık yerleştirilen veya zorlu kirlere sahip bulaşıklarda dahi yüksek temizlik performansı sunar.

Hygiene Fonksiyonu bakteri ve virüslerin %99,9999'unu yok eder

Hygiene Fonksiyonu son durulama suyu sıcaklığını 10 dakika boyunca 69°C sıcaklıkta sabitleyerek bulaşıklarınızdaki bakteri ve virüslerin %99,9999'unu yok eder. Bulaşıklarınızda derinlemesine temizlik sağlar.

Hygiene Fonksiyonu son durulama suyu sıcaklığını 10 dakika boyunca 69°C sıcaklıkta sabitleyerek bulaşıklarınızdaki bakteri ve virüslerin %99,9999'unu yok eder. Bulaşıklarınızda derinlemesine temizlik sağlar.

QuickLift - sepet yüksekliğini tamamen doluyken bile kolayca değiştirin

QuickLift sepet ile bulaşıkları rahatça doldurun ve boşaltın. Üst sepet tamamen dolsa bile, QuickLift sistemi farklı şekil ve boylardaki bulaşıkları ve mutfak aletlerini sığdırmak için rafı hızlıca yükseltmenize veya alçaltmanıza olanak tanır.

Aksesuarlar

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın Destek
woman on couch with mobile phone