Ürün detayları

Ekmekten keklere ve aradaki her şeye, Create 5 Mutfak Şefi her seferinde lezzetli unlu mamuller üretmenize yardımcı olur. Eksenel karıştırma hareketi ve güçlü motoru, optimum ve tutarlı pişirme sonuçları sağlar. Dayanıklı döküm gövdeli Create 5 Kitchen makinesi, günlük yemeklerden ziyafete kadar kalabalık işlerin üstesinden rahatça gelir.

Ürün avantajları

Eksenel karıştırmayla optimum sonuçlar

Eksenel karıştırma işlemi, tüm malzemelerin tamamen birleştirilmesini sağlar, böylece hiçbir malzeme dokunulmadan bırakılmamış olur, bu da hem küçük hem de toplu tarifler için eşit ve pürüzsüz bir tutarlılık sağlar.

1200W Güçlü Motor

Sağlıklı kepekli ekmek ve ince hamurlu pizza pişirmek için güçlü bir motor ve zahmetsiz yoğurma gerekir. Güçlü motor, pişirme yolculuğunuz için çeşitli tarifler oluşturmada güvenilir performans ve çok yönlülük sağlar.

Cömert 5L kapasiteli kase

Büyük kase, samimi aile toplantıları için cupcakelerden özel günler için lezzetli pastalara kadar küçük ve büyük partiler oluşturmak için ideal kapasite sağlar.

Çök Yönlü Aksesuarlar

Lezzetli ve sağlıklı unlu mamüller yaratmak çok yönlü araçlar gerektirir. Hamur kancası, yapışmaz çırpıcı ve balon çırpıcıyı kullanarak en sevdiğiniz ekşi mayalı ekmeği, krem ​​peynirli kremayı ve beze kurabiyeleri pişirin.

Farklı hız ve pulse fonksiyonu

Altı hız ve pulse ayarının hassas kontrolü sayesinde hafif krema çırpmaktan ağır hamur yoğurmaya kadar tutarlı ve mükemmel sonuçlar elde edin.

Destek

Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın Destek
woman on couch with mobile phone