Ürün detayları

Bol çeşitli, sağlıklı ve harika tada sahip karışımlar oluşturmak, Explore 6 ve Truflow® bıçaklarıyla hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Ürün avantajları

TruFlow® Bıçaklarla Mükemmel Karıştırma

Truflow® bıçaklarla her seferinde istediğiniz dokuya ulaşın. Altı Truflow® bıçak, en sevdiğiniz karışımlarda %48'e kadar* daha pürüzsüz ve daha tutarlı dokular için gıda karışımını artırır.

1400W Güçle Tutarlı ve Güvenli Sonuçlar

İstediğiniz dokuya ulaşmak her zamankinden daha kolay. Güçlü motor, bıçakları harekete geçirmek ve hassas çorbaları karıştırmaktan buz kırmaya kadar tüm malzemeleri verimli bir şekilde işlemek için harekete geçirir.

Sıcak ve Soğuk Karışımlar İçin Isıya Dayanıklı Cam Kavanoz

Explore 6 yüksek güçlü blender size çok çeşitli tarifleri keşfetme özgürlüğü verir. 100°C'ye kadar aşırı sıcaklık değişimlerine dayanabilen borosilikat cam kavanoz sayesinde taze smoothie'lerden soğuk içeceklere ve sıcak çorbaya kadar her şeyi karıştırmanın keyfini çıkarın.

Tarif Programları ve Değişken Hızlarla Tutarlı Sonuçlar

Explore 6 High Power blender ile mutfakta deneyler yapın ve tutarlı dokuların tadını çıkarın. Bir düğmeye dokunarak smoothie'leriniz, kırılmış buzunuz ve sıcak çorbanız için her zaman tutarlı sonuçlar elde edersiniz. Değişken hızlarla hassas kontrol elde edin ve Pulse işleviyle gücü artırın.

Geniş 1.75 Litrelik Sürahi

Büyük kavanoz, tüm aile için taze smoothie'den özel toplantılar için lezzetli çorbaya kadar her şeyi hazırlamak için ideal kapasite sağlar.

Destek

Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın Destek
woman on couch with mobile phone