Ürün detayları

Mikroplastik Filtremiz, biraz da sizin çabanızla, sentetik giysileri yıkarken atık suya karışan mikroplastik lif miktarını azaltmaya yardımcı olur.

Ürün avantajları

Sentetik giysilerden salınan 45 mikron’dan büyük mikroplastik liflerin %90'ına kadarını yakalar*

Mikroplastik Filtre kullanarak, sentetik giysilerinizden salınan mikroplastik liflerin çamaşır yıkama sonrası atık suya karışmasını önleyebilirsiniz.

*Filtreleme kapasitesi, polyester pamuk ve polyester çamaşırların karışık olarak yıkandığı 40 °C Sentetik programında kurum içi test yöntemi kullanılarak ölçülmüştür.

Duvarınıza güvenli bir şekilde monte edilmelidir.

Mikroplastik Filtreyi çamaşır makinesinin yanındaki duvara güvenli bir şekilde takmak için gerekli olan vidalar kutu içeriğine dahildir. Su basıncı ile çalıştığından elektrik prizine takmaya gerek yoktur.

Çamaşır yıkama alışkanlıklarınıza uyum sağlar

Mikroplastik Filtrenin temizlenmesi gerektiğinde gösterge yanar. Yıkama sırasında temizlenmesi gerektiğini gösterirse önce programı sonlandırabilir ve bir sonraki yıkamadan önce Mikroplastik Filtreyi temizleyebilirsiniz.*

*Temizlenmesi gerektiği gösterdiğinde, Mikroplastik Filtre devre dışı bırakılacak ve hiçbir mikroplastik lif filtrelenmeyecektir.

Düzenli temizleme ile en iyi şekilde çalışması sağlanır

Mikroplastik Filtre düzenli olarak temizlendiğinde kartuş değiştirme zamanı gelene kadar en iyi şekilde çalışmaya devam eder. Kutu içeriğine ücretsiz bir temizleme fırçası dahildir. Toplanan mikroplastik lifleri uygun bir çöp kutusuna atın.

Mikroplastik Filtrenin en az %50’si geri dönüştürülmüş plastikle üretilmiştir

Mikroplastik Filtrenin en az %50’si geri dönüştürülmüş kaynaklardan elde edilen plastikten üretilmiştir.

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın Destek
woman on couch with mobile phone