Product details

SensiCare System geliştirilmiş nem sensör sistemi sayesinde giysilerinizin kuruma seviyesini sürekli kontrol altında tutar. Az miktardaki giysileriniz yalnızca gerektiği kadar süre ile kurutulur ve lüzumsuz ısıya maruz kalmaz. Giysileriniz daha uzun süre yeni kalır.

Ürün avantajları

Electrolux - Kurutma Makinesi - EW6C428WT

SensiCare System ile az miktarda giysinizi tasarruftan ödün vermeden kurutun

SensiCare System teknolojisi, yük miktarını tespit eden akıllı sensörlerle az miktarda giysinizi enerji ve süre tasarrufu sağlayarak kurutur. Az miktarda giysiniz gereğinden uzun kurutularak yıpranmaz.

Electrolux - Kurutma Makinesi - EW6C428WT

Başlangıç erteleme ile günlük programınıza ayak uydurur

Başlangıç erteleme ile makineniz günlük programınıza ayak uydurur. Başlama zamanını istediğiniz saate erteleyerek makinenizin belirlediğiniz saatte çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Hassas giysilerinizi düşük sıcaklıkta kurutarak yeni görünümlerini koruyun

Hassas Kurutma Fonksiyonu ile kurutma sıcaklığını yarı yarıya azaltarak hassas giysilerinizin yeni görünümünü daha uzun süre koruyun.

İhtiyacınıza göre açılış yönü değiştirilebilen kapı

Kapının açılma yönünü ihtiyacınıza göre değiştirerek çamaşır doldurma ve boşaltma işlemlerinizi kolaylaştırın. Makinenizi dilediğiniz yere yerleştirerek kolayca kullanın.

Electrolux - Kurutma Makinesi - EW6C428WT

Ekstra geniş yükleme ağzı ile büyük ürünlerinizi kolayca kurutun

Ekstra geniş yükleme ağzı ve geniş açıda açılabilen kapak ile nevresim, bornoz ve yorgan gibi büyük ürünlerinizi makineye kolayca yerleştirin ve kolayca çıkarın.

Değerlendirmeler

Yorumunuzu paylaşmak ister misiniz?
Ürünlerimizi geliştirmemiz için fikirlerinizi bizimle paylaşın

Düşünceleriniz kendimizi sürekli geliştirmemiz ve diğer tüketicilerimizin yeni ürün alırken vereceği kararlar açısından önemlidir. Değerlendirmeye yıldız notu vererek başlayabilirsiniz.

Bir değerlendirme yazın

Hoş geldiniz. Bu alan size özel. Bizimle düşüncelerinizi paylaşın. Sizleri düşüncelerinizi paylaşmaya ve sesinizi duyurmaya davet ediyoruz.

Aşağıya bir misafir olarak değerlendirme yapın veya oturum açın ve düşüncenizi paylaşın

{{ props.errorNickname }}

Kullanıcı adınız yorumunuzla beraber görüntülenecektir. Lütfen isim ve soyisminizi birlikte yazmayınız, aksi taktirde yorumunuz yayına alınmayacaktır

Değerlendirmenizi onaylamak için e-posta adresinize ihtiyacımız var

{{ props.errorEmoji }}

Bu bölüm cihazınızın kalite, tasarım ve performansı hakkındaki yorumlarınıza ayrılmıştır. Sipariş süreci, teslimat ve montaj ile alakalı yorumlarınız için müşteri hizmetlerimize başvurmanızı rica ederiz. Yazdığınız yorumlar sitede yayımlanmadan önce kontrol edilir. İçerik kuralları hakkında daha detaylı bilgi almak için Yorumlama Rehberi içeriğini inceleyebilirsiniz.

Hüküm ve şartları kabul etmelisiniz

Değerlendirmeniz için çok teşekkür ederiz

Doğrulama e-postanız için lütfen gelen kutunuzu kontrol edin.

5

F/P Ürünü

tarafından Kadir hakkında 20 Kasım 2021

Ürünü 11/11 kampanyasından EW6F421BT model 10 kg çamaşır makinesi ile birlikte satın aldım. Kurulumu çamaşır makinesinin üstüne servisin getirdiği ''ara montaj aparatı'' ile yapıldı. Kurutma performansına bayıldık, çamaşırlar dolap kuruluğunda kırışmadan ve üstlerinde çamaşır tozu ve tüycük olmadan kuruyor. Daha önce kurutmalı çamaşır makinesi kullanıyorduk, kurutma fonksiyonu çamaşırları çok fazla kırıştırdığı, kurutmada oluşan tüycükleri ayrı bir filtresi olmadığı için kazanda veya kapakta biriktirdiği, kısmen de çamaşırların üstünde kaldığı için sağlıklı olarak kullanamadık. Bir makine, ne için tasarlanmışsa onun için kullanılmalı hem yıka hem kurut olmuyor maalesef. Kış aylarında çamaşırları yaşam alanınızda kurutmak durumundaysanız öncelikle sağlık açısından kurutma makinesi kullanmanızı (alerji ve astım sorunu yaşayanlara) şiddetle tavsiye ederim. Sözü çok uzattım sanırım kısaca cihazı bu yorumu okuyanlara tereddütsüz tavsiye ederim. Sağlıklı günler :-)

  • Tasarım
    5
  • Fonksiyon
    5
  • Kalite
    5
  • Kadir Bu Ürünü öneriyor

Bu değerlendirmeyi faydalı buldunuz mu?

I am error text

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Ürün Kılavuzları

Electrolux cihazınızın kılavuzunu bulun ve indirin.

Garanti

Garanti süreleri, şartları ve ek garanti paketleri hakkında detaylı bilgi edinin.

Bizimle temasa geçin

Yorum ve sorularınızı bize gönderin. Yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.