Ürün detayları

Refine 600 Buharlı Kırışıklık Giderici saniyeler içinde kullanıma hazır olur ve kıyafetleriniz anında yenilenmiş olur. Buharlı Kırışıklık Giderici portatif boyutu sayesinde giysilerinizin yenilenmeye ihtiyacı olan her anda alması ve kullanması çok pratiktir.

Ürün avantajları

Ütü Masası Gerekmez

Refine 600 Buharlı Kırışıklık Giderici giysilerinizi direkt olarak askıdayken buharlamanızı sağlar. Yalnızca 20 saniyede kullanıma hazır hale gelir. Her türlü giysiyi yenileyecek ve kırışıklıklarını giderecek yeterli güçte ve sabit bir buhar akışı sağlar.

Kıyafetlerinizi yeniler ve bakterileri %99,9'a* varan oranlarda ortadan kaldırır.

Hiç problem değil. Buharlama yalnızca giysilerinizi yumuşatarak kırışıklıklardan arındırmakla kalmaz aynı zamanda yeniler. Buhar kumaş liflerine nüfuz ederek bakterileri %99.99* oranında yok eder.

*Test SGS laboratuvarında Mayıs 2020 tarihinde QB/T 5200-2017 kıyafet buhar makineleri Çin standardına uygun şekilde, Escherichia coli (CICC® 10389™), Staphylococcus aureus subsp. aureus (ATCC® 6538™) ve Candida albicans (CICC® 1965™) bakteri türleri için 140°C'nin üzerinde sıcaklıkta 3 dakikalık buhar işlemiyle yürütülmüştür.

Oldukça Pratik

Daha pratik olması adına Refine 600'ün su haznesini çıkarılabilir ve böylece daha kolay doldurulabilir şekilde tasarladık.

3m Mesafeye Kadar Erişim

3 metre mesafeye kadar erişim ile dilerseniz askıdaki giysilerinizi, dilerseniz perdelerinizi yerinden çıkarmadan buharla yenileyebilirsinizi.

Ek Aparatlar

Kalın kumaş türlerinin liflerine daha etkili erişim için Buharlı Kırışıklık Gidericinin ön tarafına takılabilen bir fırça ve elinizde buhar yapmanız gereken durumlarda elinizi korumak için koruyucu eldiven dahil.

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın Destek
woman on couch with mobile phone