Ürün detayları

Ütü masası, giysilerinizdeki kırışıkların açılmasını destekler. Yerleşik ve hem dikey hem yatay konumlarda ayarlanabilir olan masa, giysileriniz için daha iyi sonuçlar ve bakım sağlar.

Ürün avantajları

ESNEK NOZÜL VE TABAN PLAKASI SAYESİNDE DAHA KOLAY BUHARLAMA

Dayanıklı Nozül ve Glissium™ Taban Plakası ile giysilerinizi kolayca buharlayabilirsiniz. Çizilmeye dayanıklı ve kolay kayan tasarımı, ideal buharlama için rahat bir kullanım sağlar.

BUHARLA GİYSİLERDEKİ BAKTERİLERİN %99,99’UNU TEMİZLEYİN

Buhar, giysilerin kırışıklarını açmaya ek olarak 1 dakika içinde bakterilerin %99,99’unu gidererek giysileri temizler ve havalandırır. Buharlama sayesinde artık giysilerinizi yıkamadan önce daha çok giyerek hem giysilerinizi hem de çevreyi koruyabilirsiniz.

*Test, 95 °C üzerindeki sıcaklıkta 1 dakikalık buharlama süresiyle Koli basili (CICC® 10389™), Staphylococcus aureus alt türü aureus (ATCC® 6538™) ve Kandida albicans (CICC® 1965™) bakteri türleri için Çin’in giysi buhar makinelerine yönelik standardı QB/T 5200-2017’ye dayanarak Kasım 2021 tarihinde SGS tarafından gerçekleştirilmiştir.

ALTI BUHAR AYARI, HASSAS VE AMACA YÖNELİK GİYSİ BAKIMI SAĞLAR

Giysileriniz hangi kumaştan üretilmiş olursa olsun, Altı Buhar Ayarı ve Eco fonksiyonu ile her zaman doğru şekilde temizlenir. Hassas ve uygun seviyede buhar için pamuktan akriliğe kadar her giysiye yönelik uygun hassasiyeti seçebilirsiniz.

DAHA BÜYÜK BİR SU TANKIYLA DAHA UZUN SÜRE BUHAR VERİN

Daha büyük boyutlu su tankımızla daha uzun süre buhar verin. 2,5 litrelik kapasite, daha uzun buharlama süresi ve sorunsuz yeniden dolum sağlar. Tamamen çıkarılabilir olduğundan, sabit tanka göre kullanımı daha kolaydır.

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın Destek
woman on couch with mobile phone