Ürün detayları

Renew 800 Buharlı Ütü giysileriniz için hassas bakım sağlar. Tek dokunuşla etkinleşir; her türlü kumaş için hassas buhar ve ısı. Karbon ayak izini düşüren geri dönüştürülmüş plastik ve sürdürülebilir ambalaj kullanılmıştır.

Ürün avantajları

PrecisionCareTM – akıllı giysi ütüleme

Hızlı sonuç için hassas ütüleme; kumaş tipini seçin ve gerisini ütünüze bırakın. Özel programlar ve akıllı pompa teknolojisi, en zorlu kumaşlarda bile kırışıkları gidermek için ideal buhar ve ısıyı üretir.

Çizilmeye karşı dayanıklı RESILIUM™ Ski 500 taban

RESILIUM™ Ski 500 altın rengi taban, çizilmelere dayanıklıdır ve her türlü kumaşta akıcı bir şekilde kaymak üzere tasarlanmıştır. Ekstra buhar delikleri etkili performans ve hızlı ütüleme sağlar. Kırışıklarla mücadeleye son.

Su Yumuşatma Etkinleştirici

Değiştirilebilir Su Yumuşatma Etkinleştirici, kireç oluşumunu önleyerek ütünüzün kullanım ömrünü uzatır ve kalıcı bir performans sunar. Akıllı gösterge Su Yumuşatma Etkinleştiriciyi ne zaman değiştirmeniz gerektiğini bildirir.

Ön Işık

Akıllı ön ışık ütünün hazır olduğunu gösterir ve kumaşı sürekli aydınlatarak size mümkün olduğunda az çaba harcayacağınız bir ütüleme deneyimi sunar. Tek bir kırışığı gözden kaçırmayın.

Buhar tetiği

Buhar dilediğiniz an parmaklarınızın ucunda. Daha hızlı ütüleme sonuçları için ihtiyaç duyduğunuz anda kesintisiz bir şekilde güçlü buhar yayar.

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın Destek
woman on couch with mobile phone