Keşfedin

Pure A9

Evinizde Saf ve Temiz Havanın Keyfine Varın

 

Kirli havanın solunması bizleri evlerimizde de tehdit ediyor. En sıkı şekilde kapatılmış pencereler bile alerjenlerin evlerimizin içerisinde girmesine engel olamyor. Ayrıca kirlilik kapalı ortamlarda da ortaya çıkabiliyor. En steril ortamlarda bile bu kirlerin ortaya çıkışı engellenemiyor.Fakat bu kirleri ve alerjenleri doğru araçlar kullanarak tamamen ortadan kaldırmak mümkün.

Tam olarak bu nedenle, evinizdeki havayı alerjenlerden, akarlardan, tozdan ve ayrıca PM2.5 ve PM10 tipi zararlı tozlardan etkili bir şekilde temizlediği Pure A9 Hava Temizleme Cihazını geliştirdik. 

Ailenizin İhtiyçlarına Yönelik Tasarlanmış Hava Temizleme Cihazı

Yerden tasarruf etmek için yere yerleştirilmek veya duvara asılmak üzere tasarlanmış ilk çok seviyeli hava temizleyici serimizle daha temiz bir evin keyfini çıkarın.

Çok Sessiz

Well A7 Hava Temizleme Cihazının 24 dB(A)* ses seviyesi yumuşak yağmura benzer ve evinizin ambiyansını rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede hava temizleme cihazınızı uyurken dahi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

*En düşük fan hızında ses şiddeti; cihazın 1 metre önünde ölçülmüştür.

360 Derece Hava Akışı

Well A7 Hava Temizleyicinin tasarımı 360 derece hava akışı sağlar. Bir 3D fan ve 5-kademeli filtrasyon sistemi odadaki havayı yalnızca 7 dakikada temizler*

 

*En yüksek fan ayarında 10m2 AHAM koşullarında ölçümlenmiştir.

Hafif, Taşınabilir ve Uyumlu

Portatif Well A7 hava temizleyiciyi en çok ihtiyaç duyulan odaya götürün. Farklı tasarımı ve çeşitli kumaş kaplamaları ile Well A7, yatak odası veya oturma odasına uyum sağlamak için tasarlanmıştır.

Sürekli Bağlantıda ve Kontrolde Olun

Electrolux Wellbeing uygulaması ile ev aletlerinizin durumunu kontrol edin, raporlar alın ve spesifik görevler atayın. Partiküller (PM1, 2.5, 10) ve Toplam Uçucu Organik Bileşikler (TVOC) için sensörlerle donatılmış Well A7 Hava Temizleyicinin akıllı modu, temizlik hızını evinizde algıladığı partikül miktarına göre otomatik ayarlar.

Sürekli Ölçüm

Well A7 hava Temizleyicinin LED ışığı gerçek zamanlı olarak farklı renklerde yanarak ortamın hava kalitesini belirtir.

Işık Rengi

PM 2.5 (μg/m3)

Hava Kalitesi Durumu

Fan Hızı

Beyaz

                          Ölçülüyor / Kalibre Ediliyor

Yeşil

0 - 12

Çok İyi

     2

Sarı

13 - 35

İyi

     3

Turuncu

36 - 55

Zayıf

     4

Kırmızı

56 - 150

Çok Zayıf

     5

Mor

151 – 250

Kötü

     5

Vişne Çürüğü

>250

Çok Kötü

     5

Evinizin Tam Kontrolü İçin Değişimlere Duyarlı

Well A7 Hava Temizleyicinin sensörleri çevresel değişimlere duyarlıdır.Sensörler iç mekan hava kalitesi seviyelerini sürekli olarak ölçer ve evinize sağlıklı bir iç mekan ortamı sağlamak adına hava temizleme oranını otomatik olarak ayarlar.

Kanıtlanmış Etki

Well A7 Hava Temizleme Cihazı sade fakat fonksiyonel tasarımıyla 2021 yılında düzenlenen RedDot ve IF Design gibi uluslararası tanınırlığı olan iki tasarım ödülünü kazanmıştır. Bunun yanında Well A7 Hava Temizleme Cihaznı Avrupa Alerji Araştırmaları Derneği (ECARF) tarafından yapılan testlerde başarılı olmuş ve ECARF sertifikası almıştır.

 

 

Güçlü Filtrasyon

Well A7 Hava Temizleme Cihazının 5 kademeli filtreleme teknolojisi, toz maytları ve alerjenler gibi havadaki bakteri ve tahriş edici maddelerin% 99,72'sini etkili bir şekilde yakalayarak ortamdaki havanın daha solunabilir ve sağlıklı olmasını sağlar. Filtrasyon sisteminin 5 kademesi şu şekildedir: Ağ Filtre, Antibakteriyal Filtre, Ultra İnce Partikül Filtresi (HEPA), Aktif Karbon Filtresi ve Ionizer Filtre.

 

Well A7'yi Inceleyin

4,9

4,9(56  Yorumlar )

Temiz Hava Dağıtım Oranı (CADR m3/s): 285 Etkili olda boyutu m2: 59 Ses Seviyesi 23-49 dB(A) Iç Ortam Hava Kalite Sensörü PM1, PM2.5, PM10 ve TVOC sensörleri Nem, Işık ve Sıcaklık Sensörleri 5 Fan Hızı Filtre Durum Göstergesi Uygulama ile Kontrol Manuel Kontrol Otomatik Mod Çocuk Kilidi 5 Kademeli Filtre (Ön Filtre-Antibakteriyal Filtre-Yüklü HEPA Filtre-Aktif Karbon Filtre-Iyonizer) 360 Derece Hava Akışı
4,7

4,7(54  Yorumlar )

Temiz Hava Dağıtım Oranı (CADR m3/s): 285 Etkili olda boyutu m2: 59 Ses Seviyesi 23-49 dB(A) Iç Ortam Hava Kalite Sensörü PM1, PM2.5, PM10 ve TVOC sensörleri Nem, Işık ve Sıcaklık Sensörleri 5 Fan Hızı Filtre Durum Göstergesi Uygulama ile Kontrol Manuel Kontrol Otomatik Mod Çocuk Kilidi 5 Kademeli Filtre (Ön Filtre-Antibakteriyal Filtre-Yüklü HEPA Filtre-Aktif Karbon Filtre-Iyonizer) 360 Derece Hava Akışı