İndir

My Electrolux Uygulaması

Tablette My Electrolux uygulamasından bir tarif seçme

Leziz tariflerle dolu

Buhar ve vakumlama tekniklerini kullanarak yapılan yüzlerce tarife göz atın. Alerjik durumlar, diyet veya elinizdeki malzemelere göre en doğru tarifleri arayabilirsiniz. Anneannenizin en lezzetli tariflerini pişirmek istemez misiniz? Doğru, en yenilikçi ve farklı fırın ayarlarını bulmak için uygulamamızı kullanın. Ayrıca tariflere kendi notlarınızı ekleyebilir, beğendiklerinizi favorilere alarak kaydedebilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Neden kendi alışveriş sepetinizi oluşturup paylaşmayasınız?

Tabletteki My Electrolux uygulamasının yıkama bölümü

Sizi önemseyen bir uygulama

En sevdiğiniz kıyafetlerinizi koruyarak tertemiz yapmanın en iyi yolunu keşfedin. En inatçı lekelere karşı pratik çözümler bulun. Kıyafetlerinizin ömrünü uzatmak için en doğru deterjan kullanımı tavsiyeleri alın. Aynı zamanda kafa karıştırıcı bakım etiketlerinin açıklamalarına kolayca ulaşın. Çamaşır ve kurutma makinelerinizin ilk günkü mükemmel performansını yıllarca koruması için en doğru tavsiyeleri edinin.

Tabletteki My Electrolux uygulamasının ürün bölümü

Electrolux ile daha fazlasına erişin

Cihazlarınızı kaydetmek ve ürününüze özel bilgilere hızlıca ulaşmak için uygulamamızı kullanın. Uygulamamızda ürüne ait kullanım kılavuzlarını indirebilir ve çevrimiçi sorun giderme bölümüne veya Electrolux destek servislerine erişebilirsiniz.