Ürün detayları

Comfort 600 Taşınabilir Klima evinizin iklimini düzenlerken sessiz performansıyla yıl boyu konfor sunar. Pencere Kiti ve yeni Electrolux Uygulaması ile kolay kurulum ve kontrol.

Ürün avantajları

Pencere Kiti ile kolay kurulum, uygulama ile kolay kontrol

Yaz aylarında tam soğutma performansı almanız için kolay kurulan Pencere Kiti. Electrolux Uygulaması ile istediğiniz yerden sıcaklığı ayarlayabilir ve sık kullandığınız modları programlayabilirsiniz.

İyileştirilmiş enerji tüketimi

Taşınabilir klimamız enerji verimliliğiyle üstün soğutma sağlar. Daha az hava sızdıran² Premium Pencere Kiti¹ ile %28’e kadar daha fazla enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. ¹ Premium Pencere Kiti ayrıca satılır.

² Premium Pencere kiti ile 26 °C oda sıcaklığını 20°C’ye indirmek için, Premium Pencere kiti kullanılmayan durumlara göre %28’e varan oranda enerji tasarrufu sağlanır. Dışarıdaki sıcaklığın 30 °C, bağıl nemin %60 olduğu koşullarda 14m²’lik odada 4 sa 30 dk süren kurum içi test

Serin hava, sessiz konfor.

64 dB(A)³ düşük gürültü seviyesi ile güçlü soğuk hava akışını sessiz ve konforlu yaşayın. ³Gürültü testi standardı: EN 12102-2013’e göre

Konfora hızla erişin

İstediğiniz konfora ve serinliğe hızla erişin. Premium Pencere Kiti¹ ile %60’a varan ölçüde daha kısa sürede² serinleyebilirsiniz. ¹Premium Pencere Kiti ayrıca satılır.

² Pencere kiti olmadan oda sıcaklığını 26 °C’den 24 °C’ye indirmek için 20 dk gerekirken, Premium Pencere Kiti ile bu süre 8 dk düşer. Dışarıdaki sıcaklığın 30 °C, bağıl nemin %60 olduğu koşullarda 14m²’lik odada gerçekleştirilen kurum içi test.

Sürdürülebilir çözümler iklim etkisini azaltır

Daha sürdürülebilir bir çözüm: Taşınabilir klimanın küresel ısınma potansiyelini R410a soğutucu gaz kullanan taşınabilir klimaya göre %99,8 azaltan, sürdürülebilir R290 soğutucu gaz kullanılmıştır.

Destek

Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın
woman on couch with mobile phone