Ürün detayları

Bağlantı özelliğine sahip Pure Multi 700 3-in1 üst düzey filtreleme, hijyenik nemlendirme ve serin hava sunar. Pure2Me hava akış teknolojisi, hoş bir hava temizleme deneyimi sunarken nemlendirme sistemi sağlığınız ve konforunuz için nemi optimum seviyede ayarlar.

Ürün avantajları

Pure2Me sistemi, ferahlatıcı ve filtre edilmiş havayı yönlendirir

Yenilikçi Pure2Me hava sistemine sahip yüksek performanslı hava temizleme cihazı. 3 farklı seçenek sunan salınımlı panjurları ile birlikte ayarlanabilir başlığı sayesinde istediğiniz yere saf ve ferahlatıcı hava verir.

*Ayarlanabilir başlık aşağıya doğru bakarken kıyaslanan kurum içi testlere dayanmaktadır

HEPA filtreyle 5 aşamalı gelişmiş filtreleme

Yenilikçi Pure2Me hava sistemine sahip yüksek performanslı hava temizleme cihazı. 3 farklı seçenek sunan salınımlı panjurları ile birlikte ayarlanabilir başlık fonksiyonu sayesinde istediğiniz yere saf ve ferahlatıcı hava verir.

*Ayarlanabilir başlık aşağıya doğru bakarken kıyaslanan kurum içi testlere dayanmaktadır

Daha iyi bir uyku ve daha sağlıklı bir cilt için nemlendirme sistemi.

Gelişmiş nemlendirme sistemi, havadaki nem oranını izler ve oda sıcaklığına göre ayarlar. Bu, ailenizin sağlığından taviz vermeden kış aylarında konforlu bağıl nem oranını koruyarak uyumak için ideal bir hava sağlar.

Konforlu havanın keyfini yıl boyunca yaşayın

Pure Multi 700, yüksek performanslı fan işlevi ile ferahlatıcı ve temiz havayı sıcak yaz günlerinde size doğru yönlendirir. Saf ve nemlendirilmiş havanın keyfini kış aylarında da yaşayabilirsiniz.

*ANSI-AHAM AC-1-2020 standardına göre 10 m2 odada, en yüksek fan hızında yapılan şirket içi testler baz alınmıştır. 350 CADR çalışma için.

Virüs ve bakterileri etkin biçimde yakalar ve etkisiz hale getirir*

Yakaladığı bakterilerin %99,99’unu etkisiz hâle getirerek ve havadaki virüslerin %99’unu filtreleyerek* sizin ve ailenizin sağlığını korur.

*2021 yılında yayımlanan GB 21551.2-2010 Ek B standartları uyarınca Koli basili, Safilokok aureus, Klebsiella pneumoniae ve Serratia marcescens üzerinde ve ISO 18184:2019 (E) uyarınca İnfluenza A virüsü H1N1: A/PR/8/34 (ATCC VR – 1469) Konak hücre: MDCK üzerinde test 2019 €

Destek

Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın
woman on couch with mobile phone