Product details

Günümüzün yaşam tarzına göre tasarlanmıştır

Ürün avantajları

Electrolux - Şarjlı Dikey Süpürgeler - PF91-6IBM

Her iki dünyanın da en iyisi

Geleneksel elektrikli süpürgelerden hiçbir eksiği olmayan kablosuz süpürgeniz sayesinde tek bir şarj dolumuyla eviniz parlayacak.* *Tek bir şarjla 80 m2 alanı temizleyebilirsiniz. Ürününüz, AB Komisyonunun kordonlu elektrikli süpürgelerin halı temizliği performansını düzenleyen (EU) No 666/2013 gerekliliklerini de karşılar.

Electrolux - Şarjlı Dikey Süpürgeler - PF91-6IBM

Evinizi tepeden tırnağa kolayca temizleyin

Pure F9 aşağı ve yukarı hareket edebilen gövdesi, uzayabilen hortumu ve 3'ü 1 arada mini aksesuarı ile zemin, döşeme, mobilya altları, üstleri ve tavandaki tüm kir ve tozları rahatlıkla temizlemenize imkan verir.

Electrolux - Şarjlı Dikey Süpürgeler - PF91-6IBM

Benzersiz ergonomisi ile kullanırken sizi yormaz

Teleskobik kulp ile Pure F9'u daima boyunuza uygun yükseklikte kullanabilirsiniz. Esnek gövde aşağıda tutulduğunda ağırlık size değil, zemine yönlendirilir. Yorulmadan kolayca manevralar yaparak evinizi süpürebilirsiniz.

Electrolux - Şarjlı Dikey Süpürgeler - PF91-6IBM

İstediğiniz her yerde ara verebilirsiniz

Durdur, Duraklat ve Başlat: Pure F9'un destek olmadan ayakta durma özelliğinden yararlanarak elektrikli süpürgenizi ellerinizle tutmadan dilediğiniz gibi dik konuma getirip dilediğiniz zaman temizleme işlemine başlayabilirsiniz.

Otomatik Emiş Gücü Ayarı

Akıllı güç ve performans. Pure F9'un Otomatik Emiş Gücü Ayarıyla, gelişmiş sensörler, temizlediğiniz yüzeye göre, toz toplamayı optimize edecek şekilde hava akışını ve emişini otomatik olarak ayarlar.