Ürün detayları

UltraOne Green ile sürdürülebilir bir süpürme deneyimi artık mümkün. % 70 geri dönüştürülmüş plastikten yapılmış UltraOne % 0 PVC içerir. Kullanım ömrünün sonunda en az % 92'si geri dönüştürülebilir. Ayrıca ambalajı % 100 geri dönüştürülmüş malzemeden yapılmıştır.

Ürün avantajları

% 65 daha az enerji tüketimi

Enerji tüketimi söz konusu olduğunda yeni UltraOne Green, sıradan bir 2100 W elektrikli süpürgeden çok daha verimlidir. Çünkü UltraOne Green %65 daha az enerji kullanır. UltraOne Green serisi A sınıfı enerji derecesine sahip ilk elektrikli süpürgemizdir.

FlowMotion başlığı ile halılarda derinlemesine temizlik

Özel geliştirilmiş süpürge başlığımız, halı üzerindeki düşük ses için özel geliştirilen tasarımı sayesinde yivlerle yükseltildi. Hava kanalının aerodinamik tasarımı, pürüzsüz iç profili körük ve yüksek fırçalar sayesinde hoş olmayan gürültü azaltıldı.

Silent Air Technology™ ile Daha Sessiz

Yenilikçi Silent Air Technology™ sayesinde evinizi kimseyi rahatsız etmeden süpürün. UltraOne Green; üstün hava yalıtımlı sessizleştirilmiş bir hortuma ve mükemmel toz toplamayı sessizlikle birleştiren FlowMotion Extreme başlığa sahiptir. Sadece 66dB ses seviyesi ile konfor ve performans bir arada.

Pratik süpürme deneyimi için tüm detayları gözden geçirdik

Hafifletilmiş gövde, artırılmış manevra kabiliyeti, evinizde kolay saklama imkanı, Multi Room System™, 3 yönlü park sistemi, değiştirilmesi kolay filtre ve 12 m etkinlik yarıçapı ile UltraOne Green süpürmeyi eğlenceye dönüştürür. Ayrıca daha sağlıklı bir ev için Allergy Plus filtreye sahiptir.

Destek

Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın Destek
woman on couch with mobile phone