Electrolux 700 Serisi Kablosuz Süpürge

Electrolux 700 Serisi Kablosuz Süpürge

Yalnızca 2200 gr ağırlık ile mükemmel temizleme performansı sunan, farklı zemin tiplerine adapte olan başlığı ve emiş gücünü otomatik ayarlayan Auto Modu ile tek şarjla optimum temizlik süresi sunan etkili toz ayrıştırma ve filtreleme fonksiyonlu Electrolux 700 Serisi kablosuz süpürgeyi keşfedin.

La puissance en plus, le poids en moins.

Güçlü performans, hafif tasarım

Mükemmel elektrikli süpürgeyi bulmanın gerçek bir baş ağrısı olabileceğini biliyoruz. Bu yüzden Electrolux herkesin ihtiyaçlarını karşılayacak bir ürün yelpazesi geliştirdi. 

Çevreye duyarlı mısınız? Biz de öyleyiz! Çevreye saygı, taahhütlerimizin merkezinde yer alır. Dik süpürge serimizin %80'i geri dönüştürülmüş plastikten üretilmiştir.  Dahası, enerji tüketimini optimize etmek için emiş gücünü otomatik olarak uyarlayabilir. Hem sizin için hem de gezegenimiz için iyi.

Alerjisi olanlar, evinizdeki toz ve alerjenleri tamamen temizlemek için özel aksesuarlarımızı kullanabilir. Peki ya evcil hayvanlarınızın geride bıraktığı tüyler? Panik yapmayın, Animal fırça ile onları kolayca süpürün. Benimsemeye hazır mısınız?

 

700 Serisi Kablosuz Süpürgelerimizi Keşfedin

Güçlü Performans Hafif Tasarım

Electrolux 700 elektrikli süpürgemiz hafifliği ile sizi şaşırtacak. Sadece 2,2 kg* ağırlığı ve ergonomik, kompakt tasarımı ile zeminden tavana kadar üstün temizleme performansı sunar.

*Toplam ağırlık, cihaza borusu ve PowerPro zemin başlığı takılıyken ölçülmüştür.

Çevreye duyarlı tasarım

Tüketicileri için hayatı daha keyifli ve sürdürülebilir hale getirme hedefiyle hareket eden Electrolux, çevreye daha saygılı ürünler tasarlamayı başarmıştır. İşte bilmeniz gerekenler:

  • Ürün yelpazesi %60 oranında geri dönüştürülmüş plastikten üretilmiştir*.
  • Piller çıkarılabilir, değiştirilebilir ve geri dönüştürülebilir.
  • Ürünler boyasız olarak renkli imal edilmiştir.

*cihazdaki toplam plastik ağırlığına göre

Tek şarjla kesintisiz temizlik

Daha uzun süre temizlik yapabilmeniz için süpürgelerimiz, tek bir şarjla 50 dakikaya kadar kesintisiz temizlik sağlayan yeni ergonomik ve kompakt bir batarya ile donatılmıştır*.

*Dahili testler IEC 62885-4'e göre min modda yalnızca el ünitesi ile başlıksız halde gerçekleştirilmiştir.