Electrolux Pure C9

En İyi & En Sessiz Electrolux Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Pure C9, PureFlow Silent sistemi ile üstün 4A Performansı sunar. Huzurlu bir temizlik deneyimi için PureFlow Silent sistemi ile seleflerine kıyasla 4 kat daha sessiz. Kullanımı oldukça basit çöp boşaltma sistemi ve erişimi kolay filtreler sayesinde hızlı ve doğru bakım sağlanır.

UZUN ÖMÜRLÜ PERFORMANS

7 aşamalı filtreleme sisteminin kritik bir basamağı olan devrim niteliğindeki 3 boyutlu filtre, asgari emiş kaybıyla üstün 4A performansı sağlar.

SIZDIRMAZ FİLTRASYON SİSTEMİ

Yeni Pure C9 torbasız elektrikli süpürgemiz mikropartikülleri etkili bir şekilde yakalar. 7 aşamalı filtreleme sistemi, gelişmiş mikro toz filtrelemesi sağlar ve evinize yalnızca temiz hava salınımını garanti eder. Arkadaki filtrelere ve yeni Devrimsel 3 Boyutlu gelişmiş mikro-toz filtrasyonu sağlayan filtreye Tek Erişim Noktası ile kolay ulaşım.

ZAHMETSİZ BAKIM

Pure C9'un kullanımı gerçekten çok kolaydır. Ekstra büyük tekerlekler ile kullanımı daha da kolay hale getirilmiştir. Boşaltması çok kolay olan yüksek kapasiteli bir toz haznesine (1.6L) ve filtreler için tek bir erişim noktasına sahiptir. Kullanımı oldukça basit çöp boşaltma sistemi ve erişimi kolay filtreler sayesinde hızlı ve doğru bakım sağlanır. Günlük hayatta rahat bir kullanım ve zahmetsiz bakım için ihtiyacınız olan tüm özellikler mevcut.

SAF SESSİZLİK

Huzurlu bir temizlik deneyimi için PureFlow Silent sistemi ile şimdiye kadar yaptığımız en sessiz toz torbasız elektrikli süpürge.

KULLANIM KOLAYLIĞI

Ekstra büyük tekerlekler ve hassas yol tutuşu ile Pure C9 sizi evinizde zahmetsizce takip eder ve çarpmaları önler.

LED EKRAN VE UZAKTAN KUMANDA

Tutma kolunda yer alan Akıllı Kumanda ile yalnızca bir tuşa basarak süpürgenizin emiş gücünü artırıp azaltabilirsiniz. Aynı zamanda süpürgenizde bulunan LED Güç Gösterge Ekranından süpürgenizin çalışmakta olduğu güç ayarını görebilirsiniz.*

*LED Ekran ve Akıllı Kumanda yalnızca belirli modellerle beraber gelmektedir.

LED IŞIKLI BAŞLIK

Başlıkta bulunan LED ışıklar sayesinde en kuytu köşelerdeki tozları dahi rahatlıkla görebilir, bu sayede tozları süpürmeden geçme şansınız olmaz.*

*LED ışıklı başlık yalnızca belirli modeller ile birlikte gelmektedir.

Uzatılmış 5 Yıl Garanti

Fatura tarihinden itibaren motor ve elektrikli aksamınız herhangi bir kayıt veya form gerekmeksizin 5 yıl garanti altındadır. Standart garantinin üzerine ilave edilen bu garanti ile toplamda 5 sene güvence altında temizlik deneyiminizi yaşayın. 5 yıl garantiden faydalanmak için teknik servis noktalarına faturaların orijinalinin ibrazı zorunludur.

Pure C9 Modelleri

Üstün emiş gücü ve olağanüstü filtreleme performansı ile Pure C9'un Anti-Alerji modeli. Basit ve rahat bir kullanım için, uzaktan kumandalı tutma kolu, boşaltması kolay toz haznesi ve filtrelere erişim için tek erişim noktası ile ihtiyacınız olan tüm özellikleri Pure C9 size sunar. Yanında bir çok aksesuar barından Pure C9 ile temiz bir ev için ihtiyacınız olan her şey.

Üstün emiş gücü ve olağanüstü filtreleme performansı ile Pure C9'un Evcil Hayvan modeli. Basit ve rahat bir kullanım için, uzaktan kumandalı tutma kolu, boşaltması kolay toz haznesi ve filtrelere erişim için tek erişim noktası ile ihtiyacınız olan tüm özellikleri Pure C9 size sunar. Yanında bir çok aksesuar barından Pure C9 ile temiz bir ev için ihtiyacınız olan her şey.

Tüm zemin türlerinde üstün emiş gücü ve daha sağlıklı bir ev ortamı için olağanüstü filtreleme performansı. Gelişmiş manevra kabiliyeti, tutma kolunda uzaktan kumanda, LED ekranlı güç göstergesi ve LED ışıklara sahip başlığı ile mutlak kullanım kolaylığı.

Pure C9 Green çevre dostu ve enerji tasarrufludur.Üretiminde kullanılan plastik malzemenin %55i geri dönüşümden kazanılmış plastiktir. 7 aşamalı filtreleme sistemi sayesinde her türlü zeminde yüksek performanslı emiş ve daha sağlıklı bir ev ortamı sunar. Pure C9 Green bir adet ekstra parke başlığı ile birlikte gelir.

Tüm zemin türlerinde üstün emiş gücü ve daha sağlıklı bir ev ortamı için olağanüstü filtreleme performansı. Ekstra büyük tekerlekler ile kullanımı daha da kolay hale getirilmiştir.Kullanımı oldukça basit çöp boşaltma sistemi ve erişimi kolay filtreler sayesinde hızlı ve doğru bakım sağlanır. Pure C9 bir adet ekstra FlexPro Plus başlık ile birlikte gelir.

Tüm zemin türlerinde üstün emiş gücü ve daha sağlıklı bir ev ortamı için olağanüstü filtreleme performansı. Ekstra büyük tekerlekler ile kullanımı daha da kolay hale getirilmiştir.Kullanımı oldukça basit çöp boşaltma sistemi ve erişimi kolay filtreler sayesinde hızlı ve doğru bakım sağlanır.

Tüm zemin türlerinde üstün emiş gücü ve daha sağlıklı bir ev ortamı için olağanüstü filtreleme performansı. Ekstra büyük tekerlekler ile kullanımı daha da kolay hale getirilmiştir.Kullanımı oldukça basit çöp boşaltma sistemi ve erişimi kolay filtreler sayesinde hızlı ve doğru bakım sağlanır. Pure C9 bir adet parke başlığı ile birlikte gelir.