Pure F9 - Vacuuming Rdefined

Pure F9 - Vacuuming Rdefined

Hallå Türkiye,

Pure F9 ile tanışmaya hazır olun. Daha öncekilere hiç benzemeyen bir süpürge tasarladık ve ürettik. İsveçliler olarak övünmekten hoşlanmıyoruz, fakat bu bugüne kadar yaptığımız süpürgeler arasında en iyisi – ve biz bunu 100 yıldır yapıyoruz. Çok güçlü, çok yönlü ve tek bir şarjla bütün evinizi temizleyebilen kablosuz bir süpürge düşünün*. Biz süpürme deneyiminin yeniden tanımlandığını düşünüyoruz. Peki ya siz?

*Geleneksel elektrikli süpürge performansı ile tek şarjda evinizi pırıl pırıl yapar. Tek bir şarjla maksimum güç ayarında 80 m2'ye kadar olan alanı temizler.

Pure F9, sizin için.

Tüm temizlik ihtiyaçlarınıza uygun evinizin tek süpürgesi, üstelik kablosuz. Pure F9 dünyanın ilk modüler süpürgesi.

Bildiğiniz tüm deneyimleri unutun ve değişime hazır olun.

Sadece yerlerinizi değil, yüksekteki noktaları, mobilyalarınızı ve yatağınızı ilave aksesuarlarıyla derinlemesine temizleyin. Beş aşamalı filtreleme ile evinizin havası da temiz olsun. Böylelikle siz de alerji problemleriniz ile vedalaşın.
Bugün yaşadığımız hayat şekline göre tasarlandı evinizdeki tüm temizlik ihtiyaçları için tek süpürge, üstelik kablosuz ve modüler.

Evinizin Tek Süpürgesi

Evinizi tek bir şarjda kusursuz şekilde temizlemek için, geleneksel elektrikli süpürgenin güç ve performansı ile kablosuz süpürgenin pratikliğini bir araya getirdik*. Bundan sonra ihtiyaç duyacağınız tek süpürge olacak kadar güçlü ve çok yönlü.

*Maksimum güç ayarlarında, tek bir şarjla 80m2'ye kadar zemini temizler.

Rakipsiz Çok Yönlülük

Pure F9 aşağı ve yukarı hareket edebilen gövdesi, uzayabilen hortumu ve 3'ü 1 arada akıllı aksesuarı ile zemin, döşeme, mobilya altları, üstleri ve tavandaki tüm kir ve tozları rahatlıkla temizlemenize imkan verir. 

 

Ergonomik Tasarım

Herkes için en ideal yükseklik. Teleskobik kulp ile Pure F9'u daima boyunuza uygun yükseklikte kullanabilirsiniz. Esnek gövde aşağıda tutulduğunda ağırlık size değil, zemine yönlendirilir. Manevralarınızı yorulmadan yapabilir, böylece evinizi kolayca süpürebilirsiniz.

 

Bir Ara Verin - Herhangi Bir Yerde

Pure F9'un kendi kendine ayakta durabilen tasarımı sayesinde, siz tekrar süpürmeye hazır olana kadar istediğiniz yere süpürgenizi dik duracak şekilde park edebilirsiniz.

 

.

Tozların Saklanacak Yeri Yok

Başlıkta bulunan süper parlak ışık barı, evinizin çevresindeki toz lekelerini, mobilyalarınızın altındaki en karanlık saklanma yerlerinde dahi görünür kılar. Böylece tozları süpürmeden atlama şansınız olmaz.

Otomatik Emiş Gücü Ayarı

Akıllı güç ve performans. Pure F9'un Otomatik Emiş Gücü Ayarı***, gelişmiş sensörler, temizlediğiniz yüzeye göre, toz toplamayı optimize edecek şekilde hava akışını ve emişini otomatik olarak ayarlar. 

***Otomatik Emiş Gücü Ayarı sadece belirli modellerde mevcuttur.

Tüm Pure F9 Modelleri

Evinizdeki havayı temiz şekilde muhafaza edin.Bu model Otomatik Emiş Gücü Ayarına sahiptir ve 3'ü 1 Arada Akıllı Başlık (Çok açılı tüp, yatak başlığı ve hassas yüzey başlığı) ile gelir.