Keşfet

Green Collection™

UltraOne Green elektrikli süpürge

UltraOne™ Green

Kilimler, eskimiş parkeler, fayanslar, beton zeminler - evdeki her odanın kendine has bir görünümü ve ihtiyacı vardır. Bu yüzden UltraOne™ Green tüm bunlarla mümkün olduğunca az çevresel iz bırakarak ilgilenebilmeniz için tasarlanmıştır. Evinizi daima sessizce, incelikle ve muhteşem bir şekilde temizleyen güvenilir bir dosttur.

UltraSilencer Zen Green elektrikli süpürge

UltraSilencer™ Zen Green

Temizliğin evdeki yaşamınızı rahatsız etmesine müsaade etmeyin. Sıra dışı temizliğe olduğu kadar sessizliğe de önem veren evler için doğru seçim; UltraSilencer™ Zen Green. Neredeyse tamamen sessiz çalışmasıyla (58 dB) gündelik ihtiyaçlarınızı hem dünyaya hem de kulaklarınıza özen göstererek karşılar.

Electrolux UltraFlex Green'in ekstra uzun kablosu ile salonu zahmetsizce temizleyen birisi
UltraFlex Green elektrikli süpürge

UltraFlex™ Green

UltraFlex™ Green'le temizlik artık eskisinden çok daha kolay. Prize takmak, prizden çıkarmak yok. Multiroom system™ ile istediğiniz evi tek seferde temizleyebilirsiniz. Toz torbalarını dert etmeyin. UltraFlex™ Green her defasında bir torbaya ihtiyaç duymadan evinizi kusursuzca temizler.

Zarif PowerForce Green elektrikli süpürge

PowerForce™ Green

Güçlü ama zarif. Gelişmiş ama kullanımı kolay. Geri dönüştürülmüş plastikten üretilen PowerForce™ Green her tür zeminde size yardıma hazır. 360° hareket etmeye uygun üretilmiş tekerlekleri sayesinde temizliği istediğiniz doğrultuda yaparken ev içinde kıvrak bir şekilde hareket edebilirsiniz.

SilentPerformer Cylonic Green Electrolux elektrikli süpürge

SilentPerformer Cyclonic™ Green

Evinizin bakımını yaparken hayatı beklemeye almayın. SilentPerformer Cyclonic™ Green sayesinde telefon görüşmelerinize ara vermenize gerek kalmaz. Torbasız gücüyle mobilyaları ve yerleri tozlardan arındırarak kısa zamanda daha temiz bir havaya ve alerji dostu bir yaşama kavuşacaksınız.

Electrolux'ten güçlü ama sessiz SilentPerformer Green elektrikli süpürge

SilentPerformer™ Green

Tozların ev yaşamınıza engel olmasına izin vermeyin. Geri dönüştürülmüş plastikten yapılan alerji dostu SilentPerformer™ Green tüm raflara ve tüm köşelere sorunsuz ulaşmanızı sağlar. Gürültü yapmaktan korkmayın. SilentPerfomer™ Green siz ne zaman isterseniz sessizce yardım etmek için yanınızda.

Electrolux'ten Ergorapido Green kablosuz elektrikli süpürge

Ergorapido™ Green

Geri dönüştürülmüş plastikten yapılan kablosuz Ergorapido™ size kablo kullanmayı unutturacak. Temizliğe başlamadan eşyalarınızın yerini değiştirmeyi düşünmeyin. Esnekliği sayesinde tüm tozları zahmetsizce temizleyin. Yerleri bitirdiğinizde yalnızca elde temizlik moduna geçerek unutulmuş raflarınıza ve mutfak dolaplarınıza hak ettikleri ilgiyi gösterin.