SİZİNLE YAŞAYAN GİYSİLER

SİZİNLE YAŞAYAN GİYSİLER

Sürdürülebilir bir gelecek için Electrolux PerfectCare ile giysilerinizin ömrünü uzatın

Her yıl yüzlerce ton kaliteli giysi maalesef çöpe atılıyor. Bu durum hem maddi zarar, hem de çevre kirliliğine sebep oluyor. Geliştirilmiş giysi bakım teknolojileri içeren Electrolux PerfectCare çamaşır bakım koleksiyonu bu israfın önüne geçmek için tasarlandı. Geliştirilmiş bakım teknolojileri, giysilerinizin ilk günkü renklerini ve formunu korumasına yardımcı olarak, giysi israfını ve çevre kirliliğini önlüyor.

Gezegenimizin geleceği ve giysilerinizin uzun ömrü için Electrolux PerfectCare çamaşır ve kurutma makinelerimizin geliştirilmiş yıkama ve kurutma teknolojilerini şimdi keşfedin.

30 derecede 40 derece performansını yakalayın, yarı yarıya tasarruf edin

Birçok kişi 30°C sıcaklıkta yıkamanın lekeleri ve giysilere sinmiş kokuları gideremeyeceğini düşünür. Oysa UltraCare System Çamaşır Makinesi deterjanı jet ile soğuk su içerisinde çözüp aktive ederek 30°C sıcaklıkta 40°C ile eşdeğer yıkama sonuçları elde etmenizi sağlar. UltraCare Teknolojisi; enerjiden %35'e kadar tasarruf etmenin yanı sıra giysilerinizin renkleri ve dokularını da koruyarak da çok daha uzun süre yeni görünmesini sağlar.

Giysilerinizi buharla tazeleyin, sürekli yıkayarak yıpranmalarını önleyin

Yıkanacak kadar kirli olmadığınız giysileri SteamCare Buhar Teknolojisi ile tazeleyerek ömürlerini uzatın ve israfı önleyerek çevreyi koruyun.

Jeans

Sürdürülebilir bir çevre için yıkama önerileri

Birçok kişi doğru yıkama yöntemleri ile giysilerin ömürlerinin uzayacağının farkındadır, ancak çamaşır makinesi kullanıcılarının yarısı sürdürülebilir yıkama yöntemlerinden haberdar değildir. Siz de zahmetsiz birkaç öneri ile, sürdürülebilir bir çevre için, yıkama alışkanlıklarınızı değiştirebilirsiniz.

PerfectCare Çamaşır Makinesi Tasarımı

Giysilerinizi 40°C yerine 30°C sıcaklıkta yıkayarak enerjiden %35'e kadar tasarruf edebilirsiniz.

 • Su damlaları ikonu
  1
  Buharla tazeleyin, sudan tasarruf edin

  1 kez giyilmiş ve kirlenmemiş hassas giysilerinizi lüzumsuz yere yıkayarak ömrünü kısaltmak yerine Buhar Programı ile tazeleyin, program başına 40 litreden fazla sudan tasarruf edin.

 • Deterjan Şişesi
  Deterjan kullanımı

  Renklilerinizi sıvı deterjanla yıkamanız önerilir, bazı toz deterjanların içerisinde bulunan ağartıcı maddeler renklerin solmasına neden olur.

 • Yumuşatıcı şişesi ikon
  Yumuşatıcı kullanımı

  Giysilerinizin dokusunu güçlendirdiği ve ömürlerini uzattığı için yumuşatıcı kullanmanızı tavsiye ederiz.

 • 2. Nesil SensiCare System Teknolojisi
  Doğru program süresi, daha temiz ve ömrü uzayan giysiler

  2. Nesil SensiCare System Teknolojisi program başlangıcında birkaç tambur hareketi ile çamaşırların ağırlığını tespit eder. Normalden az yüklemede tahmini süre hemen gösterilir, fazla yüklemede ise uyarı yapılarak giysilerinizin zarar görmesi önlenir.

  Az miktardaki giysileriniz daha otomatik olarak daha kısa sürede yıkanır. Gereğinden uzun yıkamaya maruz kalmayarak dokuları 2 kat daha uzun süre korunur.

 • Buhar ikonu
  Buharla Tazeleme Programı

  Giysileri tekrar tekrar yıkamak yerine buharla tazeleyerek ömürlerini uzatın. Buhar giysileri tazelerken aynı zamanda kırışıkları da giderir. Böylece ütü yükünüzü azaltarak zamandan ve enerjiden kazanabilirsiniz.

 • Kumaş ikonu
  Outdoor Giysiler Programı

  Outdoor giysilerinizin koruyucu membranını korur. Outdoor yıkama ve kurutma programları ile her yıkama ve kurutmada su geçirmezlik özelliği tekrar geri kazandırılır. Değerli outdoor giysilerinizin ömürleri uzar.

PerfectCare Çamaşır Bakım Koleksiyonu

Giysi koruma, tasarım ve teknoloji konusundaki en iyi koleksiyonumuzu sunmaktan gurur duyarız. Electrolux PerfectCare Çamaşır Bakım Koleksiyonumuzu siz de keşfedin

Electrolux Kurutma Makineleri ile gardırobunuzdaki tüm giysileri güvenle kurutun

Günümüz kurutma makineleri ısı pompası teknolojisi sayesinde yüksek verimle yoğuşma yapar, böylece giysileriniz ideal sürede daha düşük sıcaklıkta kurutulabilir. Böylece lüzumsuz ısıya maruz kalmadıklarından ömürleri uzar.

Değişken devirli Inverter Motor Teknolojisi ile donatılmış DelicateCare Kurutma Makineleri yünlü, ipekli ve outdoor vb. hassas giysilerinizi dahi benzersiz tambur hareketleri, sıcaklık kontrolü ve program akışı sayesinde zarar vermeden tamamen kurutur. Giysileriniz çok daha uzun süre yeni kalır.

PerfectCare Çamaşır Bakım Koleksiyonu

Giysi koruma, tasarım ve teknoloji konusundaki en iyi koleksiyonumuzu sunmaktan gurur duyarız. Electrolux PerfectCare Çamaşır Bakım Koleksiyonumuzu siz de keşfedin

Mükemmel ikili, mükemmel bakım

Electrolux PerfectCare Çamaşır Makinesi ve Electrolux PerfectCare Kurutma Makinesi ile giysilerinizin mükemmel bakımı için takım oluşturun

İnceleyin ve satın alın