Ürün detayları

900 Seri Ankastre Şarap Dolabı, şarap ve diğer içkileriniz için 5 ° C ile 20 ° C arasında ideal saklama ortamı sunar. 18 kişeye kadar içki saklayabilirsiniz. Geniş yelpazedeki sıcaklık ayarı ile ideal scaklıkta saklanan içkilerinizin keyfini sürebilirsiniz.

Ürün avantajları

Electrolux - Built-in wine cooler - KBW5X

En ideal lezzet için geniş sıcaklık aralığı

5 ° C ila 20 ° C arasında ayarlanabilen sıcaklık ile içkilerinizi ideal sıcaklıkta saklayın. Lezzetlerini koruyun. Her zaman ideal servis sıcaklığında hazır olarak bekletin.

18 adet şişe kapasiteli geniş iç hacim

Kalabalık ev davetlerinde buzdolabınızı şişelerle doldurarak yer kaybetmeyin. Geniş kapasiteli şarap dolabınız 18 adete kadar şişe saklamanıza imkan tanır. Böylece kalabalık ev davetlerinde içkileriniz daima servise hazır olarak elinizin altında olur.

Electrolux - Built-in wine cooler - KBW5X

Farklı tip şişeler için esnek saklama alanı

Ankastre şarap dolabı; farklı tip şampanyalardan Prosecco'ya kadar büyük şişeleri dahi kolayca saklamanıza imkan tanır. Esnek raf düzeni ile farklı tip şişeleri kolayca yerleşirebilir ve saklayabilirsiniz.

Mutfağınızda mükemmel çizgisel bütünlüğü yakalayan tasarım

Ankastre şarap dolabı, diğer Intuitive Ankastre Serisi ürünlerle mükemmel uyum yakalayan tasarımı ile mutfağınızda bütünsel bir tasarım uyumu yakalar. Düz siyah cam kapak ve Intuitive tasarımlı inox dekorla mutfağınızın kusursuz tasarımını tamamlayın.

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın Destek
woman on couch with mobile phone