Ürün detayları

En yüksek hızda bile sessiz çalışır. 900 SilenceTech Davlumbaz mutfağınızı buhar ve kötü kokulardan sessizce ve hızlıca arındırır, istenmeyen gürültülere neden olmaz. Mutfakta yemek pişirirken sohbet etmenize ya da müzik dinlemenize imkan verir.

Ürün avantajları

SilenceTech ile güçlü ve sessiz temizlik

SilenceTech davlumbazla en yüksek kademelerde bile mutfağınızın havasını her zaman sessizce temizleyebilirsiniz. Bu gelişmiş teknoloji sayesinde her zaman temiz ve hoş bir ortamda harika yemekler pişirmeye odaklanabilirsiniz.

Şık tasarımlı Breeze ile havanızı tazeleyin

Yemeklerinizi pişirdikten sonra mutfağınızın 60 dakika boyunca fısıltı sesinde temizlenmesini sağlamak için Breeze düğmesine basmanız yeterli. Bu sayede hazırlamış olduğunuz yemeklerin keyfini sessizce tazelenen bir mutfakta sürebilirsiniz.

Teknolojinin konforunu yaşamak için Hob2Hood®

Hob2Hood® fonksiyonu, ocağınızı davlumbazınıza kablosuz olarak bağlar. Pişirmeye başladığınızda davlumbaz, ocakta seçilen güce bağlı olarak en iyi çekişi sağlayacak şekilde ayarları otomatik olarak sağlar. Aklınızı ve ellerinizi yemek yaparken tutabilmeniz için işin zor kısmını yapar.

Davlumbaz istenmeyen buhar ve kokuları hızlı Tahliye özelliği ile yok eder

Davlumbazın Tahliye özelliği güçlü motoru sayesinde yüksek performans sağlar. Hızlı çalışan Tahliye özelliği buhar ve kötü kokuları mutfağınızdan hızlı ve tam olarak temizler.

Uzun ömürlü ve etkili – bırakın LED ışıklar pişirme alanınızı aydınlatsın

Yemek pişirirken uzman aydınlatmanın keyfini çıkarın. LED ışıklarımız diğer ışıklardan çok daha az enerji kullanır ve mutfakta mükemmel görünürlük sağlayarak daha güvenli ve çevik olarak yemek pişirmenizi sağlar.

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın Destek
woman on couch with mobile phone