Ürün detayları

700 Serisi Hob2Hood® davlumbaz ayarlarını ocaktan gelen sinyale göre otomatik sağlar. Yemek pişirirken ocaktaki ısı değişikliklerine veya birden fazla bölgeyi kullanmanıza göre fan kendini ayarlar. Böylece mutfağınızın havalandırma ayarları ile uğraşmaksızın hazırladığınız yemeğe odaklanabilirsiniz.

Ürün avantajları

Teknolojinin konforunu yaşamak için Hob2Hood®

Hob2Hood® fonksiyonu, ocağınızı davlumbazınıza kablosuz olarak bağlar. Pişirmeye başladığınızda davlumbaz, ocakta seçilen güce bağlı olarak en iyi çekişi sağlayacak şekilde ayarları otomatik olarak sağlar. Aklınızı ve ellerinizi yemek yaparken tutabilmeniz için işin zor kısmını yapar.

Güçlü motorda mutfağınızın havasını daima temiz tutun

Güçlü ve gelişmiş motor donanımına sahip davlumbaz, mutfağınızın istenmeyen duman ve yemek kokularından uzak kalmasını sağlar. Havayı hızlı ve verimli bir şekilde temizler.

Uzun ömürlü ve etkili – bırakın LED ışıklar pişirme alanınızı aydınlatsın

Yemek pişirirken uzman aydınlatmanın keyfini çıkarın. LED ışıklarımız diğer ışıklardan çok daha az enerji kullanır ve mutfakta mükemmel görünürlük sağlayarak daha güvenli ve çevik olarak yemek pişirmenizi sağlar.

Yüksek performanslı yağ filtresi

Yüksek performanslı yağ filtresi, mutfağınızdaki havayı sürekli temiz tutar. Pişirme sırasında oluşan yağı verimli bir şekilde yakalar. Tamamen yıkanabilir olduğu için davlumbazınızın ömrü uzar. Size de iyi havalandırılmış bir mutfakta yemek hazırlamanın ve yemenin keyfini sürmek kalır.

Dokunmatik cam kontrol paneli ile şık görünüm ve pratik kullanım

Dokunmatik cam kontrol paneli ile davlumbazınızı kolayca kontrol edebilirsiniz. Yenilikçi dokunmatik cam panel şık görünüm ve pratik kullanım sağlar.

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın Destek
woman on couch with mobile phone