Ürün detayları

Davlumbaz fonksiyonlu 800 Flexibridge® İndüksiyonlu Ocak, mutfak tasarım fikirlerinizi geliştirme imkanı sunar. Ankastre ocağınızın üstüne davlumbaz yerleştirmek zorunda olmadığınız için mutfağınızda sınırsızca yer açmanıza ve mutfağınızı tarzınıza göre tasarlamanıza imkan verir.

Ürün avantajları

Mutfağınızda Tasarım Özgürlüğü – özgürlüğe yer açın

Mutfak Tasarım Özgürlüğü ile yer açın ve tasarım fikirleriniz gelişmesine izin verin. Davlumbazınızı dilediğiniz yere yerleştirin, böylece pişirme alanınızın üzerine asılı olan davlumbazla eşdeğer verim alın. Mutfağınızda daha fazla özgürlüğü deneyimleyin.

Double FlexiBridge® ile pişirirken maksimum esneklik sağlayın

Double FlexiBridge® daha fazla esneklik için 4 pişirme alanını birbirine bağlayarak iki adet 4 bölümlü pişirme alanı sağlar. Artık her bir tarafı ihtiyacınıza göre uyarlayabilme imkanı sayesinde farklı boyutlardaki tencere ve tavalarla yemek pişirebilirsiniz.

Breeze ile mutfağınızdaki havayı sessiz bir şekilde temizleyin

Breeze fonksiyonu, siz pişirmeyi bitirdiğinizde mutfağınızın havasını düşük gürültü seviyesiyle tazeler. Artık, yemekten sonra dumansız ve keyifli bir ortamda dinlenebilir ve yemeğinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Mutfaktaki havanın daha taze olması için 2’si 1 arada Filtre

2’si 1 arada Filtre, mutfağınızın havasını taze tutmanıza yardımcı olmak için hem koku gideren karbon hem de yağ filtresi içerir. Çıkarılabilir filtre bulaşık makinesinde kolayca temizlenebilir ve daha uzun süreli kullanım için fırına yerleştirilerek kendini yenilemesi sağlanabilir.

Cihazlarınız için daha fazla alan yaratın – My Electrolux Kitchen Uygulaması

My Electrolux Kitchen Uygulaması; bakım gerektiğinde size bildirimler, faydalı ipuçları ve özellikler, uzaktan kumanda fonksiyonu sağlar ve ürünlerinizin ömrünü uzatmanız için size yardımcı olur. Cihazlarınızdan daha fazla verim almak için akıllı telefonunuza bağlı tutun.

Aksesuarlar

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın Destek
woman on couch with mobile phone