Ürün detayları

Mutfağınızın havasının hızlı bir şekilde temizlenmesini istediğinizde, 600 ExtractionTech Davlumbaz imdadınıza yetişir. Kademeli hız seçenekleri sunan güçlü motorla donatılmış olan davlumbazla mutfaktaki istenmeyen kokuları veya dumanları kolayca giderebilirsiniz.

Ürün avantajları

Güçlü motorda mutfağınızın havasını daima temiz tutun

Güçlü ve gelişmiş motor donanımına sahip davlumbaz, mutfağınızın istenmeyen duman ve yemek kokularından uzak kalmasını sağlar. Havayı hızlı ve verimli bir şekilde temizler.

Uzun ömürlü ve etkili – bırakın LED ışıklar pişirme alanınızı aydınlatsın

Yemek pişirirken uzman aydınlatmanın keyfini çıkarın. LED ışıklarımız diğer ışıklardan çok daha az enerji kullanır ve mutfakta mükemmel görünürlük sağlayarak daha güvenli ve çevik olarak yemek pişirmenizi sağlar.

Temiz bir mutfak için standart yağ filtresi

Yağ filtresi havadaki yağ taneciklerini yakalayarak güvenli havalandırma sağlar. İlgili filtre gerektiğinde kolayca yıkanabilir veya değiştirilebilir. Mutfağınız daha uzun süre temiz kalır.

Davlumbazınızı mekanik tuşlarla kolayca kontrol edin

Mekanik tuşlar davlumbazınızı kolayca çalıştırmanızı ve kontrol etmenizi sağlar. Temiz ve ferah bir mutfak için kullanımınızı kolaylaştırır.

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın Destek
woman on couch with mobile phone