Ürün detayları

Sense Boil & Fry pişirme sensörleri ısının azaltılması gerektiği zamanı algılayarak yemeklerin taşmasını önler. Sensörler tavanızı mükemmel sıcaklıkta tutup kusursuz sonuçlar verir ve enerji tasarrufu sağlar.

Ürün avantajları

Sense Boil & Fry - mutfaktaki kişisel asistanınız

Sense Boil & Fry pişirme sensörleri, yemek pişirme asistanı gibi çalışır. Tencere ve tavaların kaynayıp taşmasını ve yanmasını önlemek için ısısını sezgisel olarak ayarlayan ocak ile her zaman kusursuz sonuçlar alırsınız.

Kumanda edilebilen 4 ayrı Pişirme Bölgesi ile tam esneklik

Ayrı Pişirme Bölgesi kumanda özellikleri ile sevdiğiniz yemekleri pişirirken kontrol sizde. Ocağınızda çocuk kilidi kurabilir, zamanlayıcı ayarlayabilir, PowerBoost özelliği ile yemeğinizi hızlıca pişirebilir ve diğer tüm ayarları kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bridge fonksiyonu ile daha esnek pişirme deneyimi

Bridge özelliği iki pişirme alanını kolayca birleştirerek pişirme yüzeyini büyütür. Büyük tencere, tava ve ızgaraların yerleştiği yüzeyin tamamında eşit ısıyla yemek pişirebilirsiniz.

Hob²Hood® – zahmetsizce kokusuz mutfaklar.

Hob²Hood® mutfağınızın havasını taze tutarken siz ne pişireceğinize odaklanabilirsiniz. Davlumbaza otomatik bağlanarak fan hızını pişirilen yemeğe göre ayarlar. Daha sezgisel bir mutfak deneyimi için.

PowerBoost ile daha hızlı pişirin

PowerBoost özelliğinin sağladığı yoğun ısıyla, tencere ve tavalarınızı ihtiyacınız olduğunda hızlıca ısıtabilirsiniz. Patates haşlama, et kavurma ve yoğun ısı gerektiren her yemek için idealdir.

Aksesuarlar

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın Destek
woman on couch with mobile phone