Ürün detayları

No Frost teknolojisi dondurucuda kar ve buz oluşumunu önler, böylece kullanım ömrü boyunca buz çözmenize gerek kalmaz. Sevdiğiniz yiyecekleri depolamak için ekstra alan sağlarken, daha fazla hijyen ve daha kolay temizlik sunar.

Ürün avantajları

No frost teknolojisi ile dondurucuda buzlanmaya son

No Frost teknolojisi ile buz çözdürmeye gerek kalmaz. Buz oluşmasını önler ve performansı her zaman en üst düzeyde tutar.

On yıl kompresör garantisi

On yıl garantili Inverter Kompresör ile soğutucunuzu ömür boyu güvenle kullanın. İlgili garanti, işçilik, nakliye, gaz boşaltma ve yeniden doldurma veya genel bakım sırasında oluşabilecek hasarları kapsamaktadır.

Üstte bulunan Dokunmatik Elektronik Kontrollerle özelliklere kolay erişim sağlar

Üstte bulunan Dokunmatik Elektronik Kontroller sayesinde sıcaklığı hassas bir şekilde ayarlayabilir ve Dondurucu özelliklerine kolayca erişebilirsiniz.

FastFreeze ile dokuları koruyun

FastFreeze sistemi taze meyve ve sebzelerin vitamin, doku, lezzet ve yararlı özelliklerini koruyacak şekilde çabucak donmalarını sağlar.

Dağılmaz cam malzemeden güvenli raflar

Dondurucunun dayanıklı rafları, sağlamlığıyla bilinen dağılmaz cam malzemeden üretilmiştir. Raflara dökülen yiyecek ve içecek artıkları nemli bir bezle kolayca temizlenebilir.

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın Destek
woman on couch with mobile phone