Ürün detayları

700 Serisi No Frost ile gıdalarınızın kalitesini koruyun. MultiFlow, derin dondurucu içerisinde sıcaklığın ve nemin tüm buzluğun içinde sabit kalmasını sağlar. No Frost sistem, kar ve buz oluşumunu önler, hiçbir zaman kar ve buz çözme işlemi yapmanız gerekmez.

Ürün avantajları

MultiFlow No Frost: Gıdalarınızı koruyun

MultiFlow No Frost, sıcaklık ve nem seviyesini stabil ve raflar arasında tutarak buz çözme işlemi ihtiyacını ortadan kaldırır. Gıdalarınızı daha iyi korurken, sizi ekstra buz çözme zahmetinden de kurtarır.

Hızlı ve kolay açılan kapı ile pratik kullanım

Kol içe itildiğinde kapı dışa doğru kolayca açılır. Vakumu dengeler ve buzdolabı kapısını açmak için uygulanan gücü azaltır. Vakumu önler ve yiyeceklere hızlıca erişim sağlar.

On yıl kompresör garantisi

On yıl garantili Inverter Kompresör ile soğutucunuzu ömür boyu güvenle kullanın. İlgili garanti, işçilik, nakliye, gaz boşaltma ve yeniden doldurma veya genel bakım sırasında oluşabilecek hasarları kapsamaktadır.

Derin dondurucunuzun ayarlarını Elektronik Kontrol ile kolayca değiştirin.

Elektronik Kontrol, derin dondurucunuzun ayarlarını ve iç sıcaklığını kolayca değiştirebilmenize imkan verir.

OpenSpace ile derin dondurucu depolama alanında esneklik

Büyük parçaları depolamak için kolayca çıkarılabilen cam raflar sunan OpenSpace tasarım derin dondurucu depolama alanında esneklik sağlar. Dondurucunun üst kısmındaki açık raflar sayesinde çekmecelerin derinliklerinde kalan ürünler gözden kaçmaz.

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın Destek
woman on couch with mobile phone