Ürün detayları

Şık paslanmaz çelik arka paneliyle 800 Serisi Cooling 360° Buzdolabı, tüm raflarda eşit soğutma sağlar. Yiyeceklerinizi tüm raflarda uzun süre taze tutar ve gıda israfını %28’e kadar azaltır.
*500 Serisi ColdSense buzdolabı ile karşılaştırılmıştır. Peynir ve jambonun taze kalma süresi için yapılan kurum dışı testlere dayanır. Sonuçlar, yiyecek türüne göre farklılık gösterebilir. Gıda israfında hesaplanan azalma yalnızca cihaz performansına dayanmaktadır ve kullanıcı davranışları dikkate alınmamıştır.

Ürün avantajları

Goda israfını %28’e kadar azaltır

Birinci sınıf paslanmaz çelik iç yüzeyiyle Cooling 360° üst düzey soğutma performansı sağlayarak gıda israfını %28 azaltır. Verimli havalandırma kanalları soğuk havanın tüm raflara eşit bir şekilde dağıtılmasını sağlayarak yiyeceklerin nereye yerleştirildiği farketmeksizin iyi korur.

*500 Serisi ColdSense Buzdolabı ile karşılaştırılmıştır. Peynir ve jambonun taze kalma süresi için yapılan kurum dışı testlere dayanır. Sonuçlar, yiyecek türüne göre farklılık gösterebilir. Gıda israfında hesaplanan azalma yalnızca cihaz performansına dayanmaktadır ve kullanıcı davranışları dikkate alınmamıştır.

Çevreye duyarlı tasarımlı buzdolabımız, geri dönüştürülmüş plastik kullanılarak üretilmiştir

Electroluxi iç yüzeyi %70 oranında geri dönüştürülmüş plastik kullanılarak üretilen çevreye duyarlı buzdolabını gururla sunar.  Bertaraf edilen soğutuculardan elde edilen plastikler yeni buzdolabı üretiminde kullanılarak döngüsellikle atıkları azaltmaya yardımcı olur.

Up to 95% of vitamins preserved with GreenZone technology.*

GreenZone+ ideal bir saklama çekmecesidir, sebzelerinizi doğru nem seviyesinde tutmak için aşırı nemlenmeyi önler. Nem oranını doğru seviyede tutarak 11 gün sonra bile vitaminlerin %95 oranında korunmasını sağlar.*

*Vitamin preservation rate based on external test on vitamin C retention in blueberries after 11 days in GreenZone compartment.

Daha fazla esneklik için dönüştürülebilir bir dondurucu

Tamamen dönüştürülebilir bir dondurucuya sahip buzdolabınızın sunduğu esneklikten faydalanın. Soğutucu alanı artırmak istediğinizde dondurucuyu +4°C’ye ayarlayabilir veya sıcaklığı –15°C ve –24°C arasında tutarak normal bir dondurucu gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

TwinTech® No Frost Plus ile hassas sıcaklık istikrarı

TwinTech® No Frost Plus gıdaların tadını korur. Standart seviyeden 4 kat daha stabil sıcaklık* ve %9’a kadar daha iyi enerji verimliliği** ile enerji tasarrufu sağlarken gıdalarınızdan da en iyi şekilde faydalanırsınız.

Aksesuarlar

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın Destek
woman on couch with mobile phone