Ürün detayları

700 GreenZone Buzdolabının sızdırmazlık özellikli çekmecesi ayrı bir ortam oluşturarak nemi ideal seviyede tutar. Nemi doğru seviyede tutarak vitaminleri 11 gün boyunca %95’e kadar korur.*
*Vitamin koruma oranı, 11 gün boyunca GreenZone bölmesinde saklanan yaban mersini meyvesindeki C vitaminini ölçen kurum dışı test sonuçlarına dayanmaktadır.

Ürün avantajları

Vitaminleri 11 gün sonra bile %95’e kadar korur*

GreenZone çekmecesi fazla nemi önleyerek sebze ve meyveleriniz için doğru nem seviyesini korur. Nemi doğru seviyede tutarak vitaminleri 11 gün boyunca %95’e kadar korur.*

*Vitamin koruma oranı, 11 gün boyunca GreenZone bölmesinde saklanan yaban mersini meyvesindeki C vitaminini ölçen kurum dışı test sonuçlarına dayanmaktadır.

TwinTech teknolojisi ile yiyeceklerin özsuyu ve nemi %60’a kadar daha iyi korunur.*

TwinTech® No Frost sayesinde dondurucunun buzunu çözmeye gerek kalmaz. Çift soğutma sistemi tek evaporator kullanılan buzdolaplarına göre yiyeceklerin özsuyunu %60 daha fazla korur.* Dondurucuda kuru hava kullanmadığı için ideal nem seviyesini korur ve yiyeceklerin kurumasını önler.*

*Şirket içinde, tek evaporatörlü ve TwinTech Teknolojili buzdolapları arasında yapılan 9 günlük nem seviye ölçümü kıyaslama testi verilerine göre.

DynamicAir ile daima sabit kalan soğukluk

DynamicAir, buzdolabınızın içindeki sıcaklığın sabit kalmasını sağlar. Soğuk havanın buzdolabının içinde dolaşmasını sağlar, böylece yiyecekleriniz kapı açıldığında bile ısınmaya karşı korunur.

On yıl kompresör garantisi

On yıl garantili kompresörle buzdolabınızı güvenle kullanın. Garanti kapsamına işçilik, nakliye, gaz boşaltma veya doldurma ve genel bakım sırasında oluşabilecek hasarlar dahildir.

Ecometer’li Dokunmatik Kontrol, en iyi enerji tüketimi için size rehberlik eder

Ecometer’li Dokunmatik Kontrol, buzdolabınızı optimum sıcaklıkta tutarken daha enerji verimli ayarları seçmeniz için size rehberlik eder.

Aksesuarlar

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın Destek
woman on couch with mobile phone