Product details

Her malzemenin 600 CustomFlex® buzdolabında bir yeri vardır. Özelleştirilebilir, çıkarılabilir raflar buzdolabı kapısı içinde kayar ve size uygun olacak şekilde düzenlenebilir. Kuşkonmaz kargılarından yaban mersini kartonlarına kadar her şey rahat bir şekilde sığar.

Ürün avantajları

Electrolux - Solo Soğutucu - LRC5ME38X2

CustomFlex® ile ayarlanabilir depolama

CustomFlex® buzdolabı alanınızı kişiselleştirme özgürlüğü verir. Kapının iç kısmı farklı büyüklüklerde hareket ettirilebilir raflara sahiptir ve bu sayede alanı ihtiyaçlarınıza uygun olacak şekilde uyarlayabilirsiniz. Raflar ayrılabilir olduğundan, kolay erişim için buzdolabından çıkartabilirsiniz.

Lezzetler MultiFlow ile her zaman zirvede

Yiyecek en iyi MultiFlow ile saklanır. Teknoloji, buzdolabınızın içinde dengeli bir sıcaklığı koruyarak yiyeceklerinizin tamamının kurumasını önler. Ayrıca bir sonraki alışverişinize kadar yiyecekleri lezzetli tutan bir ortam oluşturur.

Electrolux - Solo Soğutucu - LRC5ME38X2

Cold cuts protected, with the Extra Chill drawer

Protect the quality, taste and freshness of cold cuts and cheeses in the Extra Chill drawer. The drawer maintains a lower temperature than the rest of the fridge, with an active circulation of cold air.

Şık, zarif, Düz Kapı tasarımı

Bu buzdolabının üstün görünümü her türlü mutfağa kusursuz bir şekilde uyum sağlar. Tamamen düz bir tasarıma sahip olan bu şık buzdolabı, diğer mutfak aletlerinize ve tezgahınıza tam uyum sağlar. Ve cepli tutacaklar zarif estetiği tamamlamak için kapının alt kısmında, gözlerden uzakta bulunur.

Electrolux - Solo Soğutucu - LRC5ME38X2

On yıllık kompresör garantisi

Kompresörün kendisinin on yıl garantili olduğunu bilmenin huzurunu yaşayın. Garanti, işçilik, nakliye, gaz boşaltımı ve yeniden dolumu veya genel bakım sırasında oluşabilecek hasarları kapsamaktadır.

Aksesuarlar

Değerlendirmeler

Yorumunuzu paylaşmak ister misiniz?
Ürünlerimizi geliştirmemiz için fikirlerinizi bizimle paylaşın

Düşünceleriniz kendimizi sürekli geliştirmemiz ve diğer tüketicilerimizin yeni ürün alırken vereceği kararlar açısından önemlidir. Değerlendirmeye yıldız notu vererek başlayabilirsiniz.

Bir değerlendirme yazın

Hoş geldiniz. Bu alan size özel. Bizimle düşüncelerinizi paylaşın. Sizleri düşüncelerinizi paylaşmaya ve sesinizi duyurmaya davet ediyoruz.

Aşağıya bir misafir olarak değerlendirme yapın veya oturum açın ve düşüncenizi paylaşın

{{ props.errorNickname }}

Kullanıcı adınız yorumunuzla beraber görüntülenecektir. Lütfen isim ve soyisminizi birlikte yazmayınız, aksi taktirde yorumunuz yayına alınmayacaktır

Değerlendirmenizi onaylamak için e-posta adresinize ihtiyacımız var

{{ props.errorEmoji }}

Bu bölüm cihazınızın kalite, tasarım ve performansı hakkındaki yorumlarınıza ayrılmıştır. Sipariş süreci, teslimat ve montaj ile alakalı yorumlarınız için müşteri hizmetlerimize başvurmanızı rica ederiz. Yazdığınız yorumlar sitede yayımlanmadan önce kontrol edilir. İçerik kuralları hakkında daha detaylı bilgi almak için Yorumlama Rehberi içeriğini inceleyebilirsiniz.

Hüküm ve şartları kabul etmelisiniz

Değerlendirmeniz için çok teşekkür ederiz

Doğrulama e-postanız için lütfen gelen kutunuzu kontrol edin.

Reviews in other languages Translated reviews

4

Şişeler

tarafından Maje hakkında 06 Ekim 2021 Translated from Swedish

Yatay şişe rafı alma fırsatım yok. Neden bazı modellerde ek satın alma / bunlara dahil olma fırsatı yok?

Çeviri feragatnamesi

Bu yorum, muadil bir üründen veya başka bir dil içerikli siteden alınmıştır.

 • Tasarım
  3
 • Fonksiyon
  4
 • Kalite
  5
 • Maje Bu Ürünü öneriyor

Bu değerlendirmeyi faydalı buldunuz mu?

I am error text
5

Yeterli kapasite

tarafından Santiago hakkında 04 Ekim 2021 Translated from Spanish

Buzdolabında daha fazla kapasiteye ihtiyacımız vardı. Sahip olduğumuz beklentilere cevap verdi.

Çeviri feragatnamesi

Bu yorum, muadil bir üründen veya başka bir dil içerikli siteden alınmıştır.

 • Tasarım
  5
 • Fonksiyon
  5
 • Kalite
  5
 • Santiago Bu Ürünü öneriyor

Bu değerlendirmeyi faydalı buldunuz mu?

I am error text
4

Soğutmada Electrolux güvenliği

tarafından Grażyna hakkında 06 Temmuz 2021 Translated from Polish

05/25/2021 tarihinde satın alma, 06/01/2021 tarihinde euro ev aletleri tarafından getirildi. Bu benim bir sonraki AEG Electrolux ekipmanım. Elektrikli süpürge, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve tabii ki bir buzdolabı. Electrolux buzdolabının önceki modeli bize 21 yıl hizmet etti. 18 yıl sonra termostatı değiştirmek zorunda kalmamız ve o zaman orijinalinin olmaması, bir başkasının takılması ve sıcaklığın bu kadar hassas ayarlanamaması, ancak güçlü bir soğutma eğilimi ile soğur. Verimli eski bir buzdolabı insanların arasına gitti ve çok memnunlar. Yeni buzdolabına gelince, genel olarak memnunum. Soğutur ve sessizdir ve rahatsız edici sesler içermez. Her bölgedeki sıcaklıklar talimatlarda belirtildiği gibidir, en sıcak, fanı görebileceğiniz en üsttedir. Benim sözlerim, bu boyutta bir tane daha cam raf olabileceği yönünde. Ayrıca benim kopyamda ürünü gösteren tüm fotoğraflarda olduğu gibi buzdolabı kapağında herhangi bir ekipman yoktu.CustomFlex raf setinde bir adet kapalı kap olmalı ve 6 özdeş kabın hepsini açtım. Belki de benim kopyam Türkiye'de yapıldığı ve orada bir şeyler değiştirildiği içindir. Hatta böyle bir konteyner almak istedim ama mevcut değil. Bu yüzden 4 yıldız verdim çünkü sunulan ürünlerle hiçbir uyum yok. Tazelik bölmesindeki çekmeceler ve meyve ve sebze çekmeceleri gerçekten işi yapıyor. Uygun ayarlarla daha uzun süre saklanabilir. İşlem basittir, ancak biraz da hissetmeniz gerekir. Ancak, ekipmanın belirli güvenlik önlemleri olduğundan ve bir şeylerin yanlış olduğunu düşünebileceğimizden kılavuzu dikkatlice okumak en iyisidir. CustomFlex kapısında kilitlenebilir bir konteyner olmaması olmasaydı, memnuniyetim tamamlanmış olacaktı. Buzdolabını Electrolux web sitesinde kaydettim çünkü üretici, kayıttan sonra bu ekipmana monte edilen invertör grubu için 10 yıllık garanti olduğunu garanti ediyor. Genel olarak tavsiye ederim.

Çeviri feragatnamesi

Bu yorum, muadil bir üründen veya başka bir dil içerikli siteden alınmıştır.

 • Tasarım
  3
 • Fonksiyon
  3
 • Kalite
  3
 • Grażyna Bu Ürünü öneriyor

Bu değerlendirmeyi faydalı buldunuz mu?

I am error text
5

Buzdolabı

tarafından Daiga hakkında 28 Haziran 2021 Translated from Latvian

Omei çok daha eski bir modeldi, uzun ömürlü ve ferahtı, hiçbir şey ebedi değil ama artık reçel kavanozu dolabı olarak kullanılıyor 😉

Çeviri feragatnamesi

Bu yorum, muadil bir üründen veya başka bir dil içerikli siteden alınmıştır.

 • Tasarım
  3
 • Fonksiyon
  3
 • Kalite
  3
 • Daiga Bu Ürünü öneriyor

Bu değerlendirmeyi faydalı buldunuz mu?

I am error text

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Ürün Kılavuzları

Electrolux cihazınızın kılavuzunu bulun ve indirin.

Garanti

Garanti süreleri, şartları ve ek garanti paketleri hakkında detaylı bilgi edinin.

Bizimle temasa geçin

Yorum ve sorularınızı bize gönderin. Yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.