Product details

900 Seri Ankastre Şarap Dolabı, şarap ve diğer içkileriniz için 5 ° C ile 20 ° C arasında ideal saklama ortamı sunar. 18 kişeye kadar içki saklayabilirsiniz. Geniş yelpazedeki sıcaklık ayarı ile ideal scaklıkta saklanan içkilerinizin keyfini sürebilirsiniz.

Ürün avantajları

Electrolux - Şarap Soğutucu - KBW5X

En ideal lezzet için geniş sıcaklık aralığı

5 ° C ila 20 ° C arasında ayarlanabilen sıcaklık ile içkilerinizi ideal sıcaklıkta saklayın. Lezzetlerini koruyun. Her zaman ideal servis sıcaklığında hazır olarak bekletin.

18 adet şişe kapasiteli geniş iç hacim

Kalabalık ev davetlerinde buzdolabınızı şişelerle doldurarak yer kaybetmeyin. Geniş kapasiteli şarap dolabınız 18 adete kadar şişe saklamanıza imkan tanır. Böylece kalabalık ev davetlerinde içkileriniz daima servise hazır olarak elinizin altında olur.

Electrolux - Şarap Soğutucu - KBW5X

Farklı tip şişeler için esnek saklama alanı

Ankastre şarap dolabı; farklı tip şampanyalardan Prosecco'ya kadar büyük şişeleri dahi kolayca saklamanıza imkan tanır. Esnek raf düzeni ile farklı tip şişeleri kolayca yerleşirebilir ve saklayabilirsiniz.

Mutfağınızda mükemmel çizgisel bütünlüğü yakalayan tasarım

Ankastre şarap dolabı, diğer Intuitive Ankastre Serisi ürünlerle mükemmel uyum yakalayan tasarımı ile mutfağınızda bütünsel bir tasarım uyumu yakalar. Düz siyah cam kapak ve Intuitive tasarımlı inox dekorla mutfağınızın kusursuz tasarımını tamamlayın.

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Ürün Kılavuzları

Electrolux cihazınızın kılavuzunu bulun ve indirin.

Garanti

Garanti süreleri, şartları ve ek garanti paketleri hakkında detaylı bilgi edinin.

Bizimle temasa geçin

Yorum ve sorularınızı bize gönderin. Yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.