Ürün detayları

Kompakt tasarımlı 900 Şarap Kileri ile en küçük mutfaklarda bile şarap saklama ayrıcalığını yaşayın. İhtiyacınıza göre 5 °C ila 20 °C arasında 18 şişeye kadar şarap saklar. Kadehinize doldurup tadını çıkardığınız her damlanın dilediğiniz anda dilediğiniz sıcaklıkta olmasını sağlar.

Ürün avantajları

Şarap dolabı her zaman mükemmel serinlik sağlar

Şarap dolabı ile şarapları uygun sıcaklıklarda tutarak her zaman ideal tadın keyfini çıkarın. Sıcaklığı 5 °C ila 20 °C arasında kolayca ayarlayarak şarabınızın ideal sıcaklığını tam olarak kontrol edebilirsiniz.

1 şarap dolabında 18 şişe

Akşam yemeği davetleri için buzdolabında her yeri şarap şişeleriyle doldurmaya son. Şarap dolabı aynı anda 18 şişeye kadar saklama alanı sunar.

Her boyutta şarap şişesine uygun şarap dolabı

Şarap dolabında; magnum şampanya şişelerinden köpüklü şarap şişelerine, tüm dev şişeleri kolayca yerleştirebilirsiniz. Esneklik sunan tasarımı sayesinde çeşitli şekillerde ve boyutlarda şişeleri saklamaya uygundur. En sevdiğiniz içeceklerin yeri her zaman hazır.

Şarap dolabı her ortama uyum sağlar

Şarap dolabı küçük mutfaklara bile kusursuz şekilde sığar. Gömme kulplu kompakt tasarımı sayesinde diğer ankastre cihazlarla hizalayarak mükemmel tasarım uyumu yakalayabilirsiniz. Seriyi tamamlamak üzere tasarlandığı için, her mekanda mükemmel görünür.

Aksesuarlar

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın Destek
woman on couch with mobile phone