Ürün detayları

600 Serisi SatelliteClean® Bulaşık Makinesi uydu kollu su püskürtücü ile sepetteki bulaşıkların tamamını tarayarak temizler, 3 kata kadar daha iyi su dağılımı sağlar. Ulaşılması zor alanlarda veya farklı şekillerdeki bulaşıklarda dahi mükemmel temizlik sağlanır.

Ürün avantajları

SatelliteClean® uydulu püskürtme kolu ekstra su kullanmadan mükemmel temizlik

SatelliteClean® uydulu püskürtme kolu su püskürtülme açısını sürekli olarak değiştirir ve ekstra su harcamadan püskürtülen mükemmel şekilde dağıtılmasını sağlar. Mükemmel yıkama ve durulama performansı elde edilir.

MaxiFlex ile tüm servis takımlarınız ve araç gereçlerinize yer açın

MaxiFlex ile yalnızca çatal, kaşık ve bıçaklarınıza değil; mutfağınızda kullandığınız kepçe, servis kaşığı, spatula, çırpıcı vb. araç gereçlerinize de yer açın ve tavanda yer alan püskürtme kolu sayesinde tertemiz yıkanmalarını sağlayın.

Sürdürülebilirlik için yeni bir program seçimi deneyimi

Parmağınızı kaydırarak 5 farklı program süresinden birini seçmenize imkan tanıyan yeni QuickSelect panel ile karmaşadan uzak, kolay ve yepyeni bir program seçim deneyimi yaşayın. Üstelik oluşturduğunuz programın tasarruf seviyesini anlık bildiren Ekometre ile sürdürülebilirliğe katkıda bulunun.

Hassas bardaklarınız için SoftSpikes yumuşak destekler

Bulaşık yerleştirme ve yıkama işlemi esnasında hasar veya kırılma riskini en aza indirmek için SoftSpike kauçuk destekler, hassas bardaklarınızın güvenli bir şekilde dik durmasını ve güvenle yıkanmasını sağlar.

TimeBeam® ile kalan süreyi zemine yansıtılan ışıktan takip edin

TimeBeam® program sonuna kalan süreyi makinenin bulunduğu zemine yansıtır. Böylece tam ankastre bulaşık makinenizin çalışma durumunu kolayca takip edebilirsiniz.

Aksesuarlar

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın Destek
woman on couch with mobile phone