Product details

Explore 7 Kahve Makinesi ve otomatik pour-over teknolojisiyle ile filtre kahvenin harika tadını deneyimleyin. Evinizin rahatlığında ECBC sertifikalı kahve demeleme.Şık çizgileri ve çağdaş tasarımıyla her mutfağa estetik katacak.

Ürün avantajları

Electrolux - Kahve Makinesi - E7CM1-4MTM

Her kupada sertifikalı demleme kahve

Kahve makinemiz Avrupa Kahve Demleme Merkezi standartları yedi farklı alanda karşılıyor. Bir karaf kahveyi, kahvenin özünü almak için en ideal sıcaklık olan 92°C-96°C arasında yalnızca 6 dakikada demleyebiliyor. Böylece evinizde profesyonel kalitede demlenmiş kahvenin tadını çıkarabilirsiniz.

Electrolux - Kahve Makinesi - E7CM1-4MTM

Daha lezzetli bir kahve için geniş duşlama başlığı

AutoBloom™ duş başlığı standart başlıktan daha geniş olmak için tasarlandı. Otomatik dökme teknolojisi ile su yoğun kahveyi bile eşit derecede ıslatır. Her demlemede tutarlı yoğunluğu garanti eder.

Electrolux - Kahve Makinesi - E7CM1-4MTM

Ekstra aroma için Aroma Selector

Ekstra lezzet için aroma seçiçiyi aktifleştirin – az miktarda kahve demlemek için mükemmel seçim. Aynı kalitede kahve, yalnızca daha güçlü bir lezzet.

Electrolux - Kahve Makinesi - E7CM1-4MTM

Karaf ve karıştırma çubuğumuzla tutarlı lezzet

Karafımız ve özelleştirilmiş karıştırma çubuğu ile her zaman tutarlı ve lezzetli kahve keyfi.Kahve sürahi içine dökülürken, aromalar çok yönlü bir tat için hafifçe karıştırılır. Böylece her yudum son yudum kadar lezzetli olur.

Electrolux - Kahve Makinesi - E7CM1-4MTM

Doldurması kolay su tankı ve kaydırmalı filtre

Explore 7 Kahve Makinesi filtresi hızlı ve kolay kullanım için yana kaydırılarak açılır su haznesi ise göz açıp kapayıncaya kadar doldurulur. Her sabah zahmetsiz kahve keyfi için.