Ürün detayları

Explore 6 Vacuum Blender kavanozun içindeki fazla havayı dışarıya pompalar. Bu, oksidasyonu önleyerek C vitaminin tutulmasına yardımcı olduğu için smoothie’lerinizin lezzetli ve taze kalmasını sağlar.

Ürün avantajları

Electrolux - Smoothie Blender - E6VB1-8ST

Vakum teknolojisi ile sağlıklı, taze ve lezzetli karışımlar.

Vakum teknolojimiz karışım ve sonrasında oluşabilecek oksidasyonu önler. Bu, C vitaminini ve antioksidanları korur. Böylece besleyici içecekleriniz daha canlı renklere ve daha akıcı bir kıvama sahip olur.

Electrolux - Smoothie Blender - E6VB1-8ST

Karıştırın, saklayın ve çıkarken yanınıza alın.

Bu 3’ü 1 arada taşınabilir şişe ile smoothie’leri karıştırabilir, saklayabilir ve taşıyabilirsiniz. Vakumlu pompası ve hava geçirmez kapağı ile içeceklerin daha uzun süre taze kalmasını sağlar. Hareket halindeyken bile içeceklerinizin C vitamini içeriğinin ve tadının korunmasına yardımcı olur.

Electrolux - Smoothie Blender - E6VB1-8ST

TruFlow® Bıçaklarla Mükemmel Karıştırma

Truflow® bıçaklarla her seferinde istediğiniz dokuya ulaşın. Altı Truflow® bıçak, en sevdiğiniz karışımlarda %48'e kadar* daha pürüzsüz ve daha tutarlı dokular için gıda karışımını artırır.

Sıcak ve soğuk karışımlar için ısıya dayanıklı cam sürahi

Explore 6 Vacuum Blender ile çeşit çeşit yeni tarifleri keşfedeceksiniz. 100°C’ye kadar yüksek sıcaklık değişimlerine dayanıklı borosilikat cam sürahi sayesinde taze smoothie ve soğuk içeceklerden sıcak çorbalara kadar her türlü malzemeyi gönül rahatlığıyla karıştırabilirsiniz. ^Sürahi, kaynamış su dökülmeden önce an az 4 saat boyunca oda sıcaklığında (25°C) olmalıdır.

Electrolux - Smoothie Blender - E6VB1-8ST

1400W Güçle Tutarlı ve Güvenli Sonuçlar

İstediğiniz dokuya ulaşmak her zamankinden daha kolay. Güçlü motor, bıçakları harekete geçirmek ve hassas çorbaları karıştırmaktan buz kırmaya kadar tüm malzemeleri verimli bir şekilde işlemek için harekete geçirir.

Destek

Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın Destek
woman on couch with mobile phone