Ürün detayları

Dilimlenmiş ekmeğin eritilmesinden simitleri kızartmaya kadar birçok işlemi Explore 7 Tost makinesi ile kolayca yapabilirsiniz. Ayarlanabilir fonksiyonlar sayesinde mükemmel tostlar hazırlayabilirsiniz. İlave aksesuarları kullanarak hamur işlerini bile ısıtabilirsiniz.

Ürün avantajları

Yedi ayar ile her seferinde kusursuz sonuçlar

Explore 7 ekmek kızartma makinesi, farklı tip ekmekler için damak tadınıza uygun ısıtma seçenekleri sunar. Tatlı ve çörek gibi yumuşak hamur işlerinden ciabatta gibi daha sert ekmeklere kadar, yedi farklı kızartma seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz. Damak tadınıza uygun ısıtma sağlayan ekmek kızartıcı.

Tek bir düğmeyle buz çözün veya yeniden ısıtın

Explore 7’un yeniden ısıtma ayarıyla ekmekleriniz fırından yeni çıkmış gibi taze olsun. Program, ekmekleri tekrar kızartmadan hafifçe ısıtır. Buz çözme ayarı ise derin dondurucuda muhafaza edilen somun ekmekler ve dilimlerine tam da istediğiniz gibi tazelik kazandırır.

Isıtma rafı ve toz önleyici kapak aksesuarları

Hamur ve kruvasanları, birlikte verilen ısıtıcı rafla hafifçe ısıtın. Tost makinesinin üzerine yerleştirilen kullanışlı aksesuar sayesinde makine için fazla büyük olan ekmekleri eşit şekilde ısıtabilirsiniz. Tost makinesini kullanmadığınız zamanlar plastik kapak ile tozlanmasını önleyebilirsiniz.

Kaldır ve bak özelliğiyle kesin sonuçlar

Kaldır ve kontrol et fonksiyonuyla tostlarınızı tam kıvamında kızartın. Kol kumandalı sistem sayesinde kızartma işlemine engel olmadan tostunuza göz atabilirsiniz. Bu ürün sayesinde her zaman mükemmel ve leziz sonuçlar elde edin.

Kırıntı tepsisi ile zahmetsiz temizlik

Her türlü kırıntıyı hapseden gömme kırıntı tepsisi sayesinde, temizlik yaparken tost makinesini ters çevirmenize gerek kalmaz. Kolayca çıkartılarak boşaltılan tabla ile hem zamandan tasarruf edebilir hem de temizliği kolayca yapabilirsiniz.

Destek

Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın Destek
woman on couch with mobile phone